Sexy bříško je sen každé ženy. Setkat se s ním, a vy

Žaludek patří do poměrně náročné partiám, který se týká modelování. Proto je nutné pro jeho zlepšení a formování hodně trpělivosti, odhodlání a sebezapření.

Při cvičení je důležité se maximálně soustředit na provedení každého jednoho opakování. V každém případě, můžete získat více z toho, když uděláte 100 low-kvalitní opakování, 10, jako, že budeme mít 100% pod kontrolou.

Co byste ve cvičení břicha, nezapomeňte

Rozhodně před každým tréninkem řádně rozhýbte dynamické strečingom. Stejně jako po cvičení nezapomeňte na strečink statický. Břišní sval je sval, a proto je nevhodné provádět velký počet opakování. Mnohem lepší volbou je 100% provedení každého opakování v počtu 8 až 10. Pokud jste neměli dělat problémy, využijte zátěž, stejně jako v jiných oblastech.

Při tréninku břicha, to je také důležité zkontrolovat zpět. Pokud jste omylem zranit, něco se určitě mýlíte. Zkuste to po celou dobu cvičení tisknout na podložce.

Velmi důležité je, samozřejmě, dodržování správné, vyvážená strava, bez které to prostě nepůjde. Doporučuji cvičení po každém tréninku a aerobní pohyb v délce 20 minut.

Základní cviky cvičit na břicho Reverzní skracovačky

Lehnout si zpátky na zem. Ruce položte vedle těla, tak, že vaše ruce budou umístěny v průběhu celého cvičení. Pokrčte kolena (lýtka a zadní stehna by měla svírat 90-stupňový úhel).

Zvedněte kolena k hrudi tak, že v horní poloze, zvedněte pánev nad podložku. Mírně držet a jít zpět do základní polohy. Úhel 90 °, zatímco stále drží.

Krúženie nohy

Lehněte si na záda a lokty si najít podporu na zem. Trup máte díky opretým loket mírně nad zemí. Straight nohu zvedněte před sebe a začít kroužit. Nejprve na jednu a pak na druhou stranu.

Skracovačky

Lehněte si na záda a ruce si prekrížte na hrudi. Nohy pokrčte v kolenou a chodidla položte na zem. Dělat kontrakce, a břišní svaly tak, že budete ze země, zvedání lopatky. Pohyb musí být prováděny pouze břišní svaly.

Zvedání nohou ve svěráku

Zavěste se na hrazdu a mírně ohnuté koleno, zvedněte k hrudníku. Pomalu a bez húpania spusťte nohy zpět do výchozí polohy.

Všechna cvičení provádět třikrát týdně v počtu 8 až 10 opakování a ve čtyřech dávkách. Pokud si dávat pozor na jídelníček a samozřejmě cvičit s chutí, tak krásné břicho určitě dočkáte.

Zdroj foto: goodfon.su

Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

Sú hlboké drepy účinnejšie ako tie polovičné?Jsou hluboké dřepy účinnější než půl?

Hluboký dřep by měl být pro každého zcela přirozený pohyb, pokud jste, však, mnoho let nejsou, zvyknout si na to bude poměrně náročný a zdlouhavý proces.

Ako posilniť hlboký stabilizačný systémJak posílit hluboký stabilizační systém

Střed těla a svaly, které vytváří, představuje nejdůležitější část těla zapájanú při každém pohybu.

Návod na spevnenie stehien špeciálne pre ženyPokyny pro zpevnění stehen a to zejména pro ženy

Stehna jsou velmi často banda, která vyžaduje zvláštní pozornost, pokud jde o stupeň a hubnutí.

Napsat komentář