Sexy zpět díky aerobní cvičeniam

Páteř je denně vystavena obrovskému tlaku. Pomozte jí správně cvikmi pro záda, což také tvar svalů zad!

Aerobik prošel od svého vzniku, mnoho inovací. Součástí aerobicu jsou zajímavé cvičení, které rysujú jednotlivých částí těla. Ozvláštnením aerobicu jsou zprávy, které jsou přenášeny přes fit míče, bosu, činky, nebo speciální psací potřeby. Nicméně, dnes jsme vám představí jednoduché cvičení, které sportovní vybavení, které nepotřebujete.

Aerobní cvičení pro oblast zad mají nejen estetické, ale také zdravotní význam. Páteř dostane na denní bázi, si. Stačí, když muž chodí shrbený, nebo má sedavé zaměstnání. Myslíte, že vaše páteř a nenechávejte je trpět!

Rozcvička je základem každého cvičení!

Poctivá rozcvička je základem každého cvičení. Vás připraví provádět každý cvičení a eliminuje nebezpečí zranění. Na začátku, doporučujeme dvě cvičení.

Cvičení číslo 1

Posaďte se na podložku tak, že nohy budete mít v přední z vás. Vnitřní kotníky nohou se dotýkají. Zhluboka se nadechněte a s výdychom čerpat hroty nohou. Snažte se ohýbat přirozeně, nemají žádné nucené pohyby. Pravidelné cvičení budete dosáhnout větší flexibility páteře a později, tato rutina nebude dělat žádný problém. Opakujte alespoň 5 krát.

Cvičení číslo 2

Druhá rutina provádět úkoly ve stoje. Vzadu je vystretý a nohy rozkročené. S nádechem vytáhněte ruce k plafónu. Pak pomalý pohyb skláňajte dolů (s výdychom) a celé dlaně zkuste se dotknout podložky. Pár vteřin vydržet a vrátit se do výchozí polohy. Opakujte alespoň třikrát.

Po rozcvičení můžete jít k provádění aerobní cvičení určené pro oblast zad.

Cvičení číslo 3

Třetí cvičení je efektivní cvikom pro oblast zad, ale také získání celkové rovnováhy. Dejte se na čtyři, zadní je vystretý a mezi kolena je malá mezera. Ruce jsou kolmo pod rameny. Podstata tréninku spočívá v cross-zvedání horních a dolních končetin. To znamená, že souběžně zdvíhate pravou ruku s levou nohou. Ruce a nohy se při zvedání rovné. Opakujte na každé straně 10 krát po 3 sériích.

Cvičení číslo 4

Rutinní praxe v leže na břiše. Ruce jsou uloženy tak, že dlaně se dotýkají luk. Vaším úkolem je zvednout hlavu vzhůru a vrátit se zpět. Během cvičení nejčastěji se vyskytují dvě chyby. Jeden spočívá v zakláňaní hlavu, druhý při zvedání nohy. Vyhněte se jim.

Cvičení číslo 5

Páté cvičení je poměrně náročné zejména pro ty, kteří cvičení nevěnují pravidelně. Lehněte si na břicho, tak, že předloktí dotykové podložky. Vaším úkolem je zodvihnúť hmotnost těla tak, že opierate na předloktí a špičky nohou. Snažte se držet tak dlouho, jak je to možné, a vyhnout se zakláňania hlavy, která je při této praxi nežádoucí. Opakujte 5 krát. Pokud si nejste, můžete cvičení lichotit tak, že přenese váhu těla dopředu a dozadu.

Cvičení číslo 6

Cvičení provádíme vleže na zádech. Ruce jsou volně v těle, kolena ohnuté, nohy na podložce. Za prvé, zvedněte hýždě a postupně celé páteře do nejvyšší možné polohy. Dělat pomalu a soustředěně. Do původní polohy vracajte směru od shora, přes střední a dolní části páteře, aby se vaše hýždě. Opakujte 8 až 10 krát.

Běžné číslo 7

Vleže na břiše položte ruce před sebe tak, aby dlaně byly dotýká podložky. Nohy jsou k sobě navzájem. Zároveň zvedněte obě ruce a nohy. V této poloze vydržet několik sekund a opakujte osmkrát.

Napsat komentář