Seznamka Pravidlo, Které Musíte Znát

\

Datování je opravdu těžké, věř mi, já to chápu. A já jsem obvykle není ten typ dívky, advokát, hraní her, nebo pravidla-následující, protože více často než ne, lidé nejsou pomocí stejných pravidel, nebo dokonce hrát stejnou hru, a to vede ke špatné komunikaci a zranit pocity a stěny, které prostě nebude jít dolů, protože proč by to dělali, když nikdo není ochoten přijmout, že skok víry a věřit, že jiná osoba není sociopat, co budu způsobit mad hatter zmatek na vaše srdce?

To znamená, že tam je pravidlo, myslím, že každý by měl vědět, a by se měli všichni řídit. Říkám tomu Pravidlo Dvou. To není o tom, být zdrženlivý, nebo nepolapitelný, to je o zdvořilosti—takže to celé mizerně proces trochu menší peklo pro všechny zúčastněné. Zde je návod, jak to funguje:

V raných fázích datování, nikdy požádat osoba, nebo aby se neurčité ‚hej, co je?‘ kontakt více než dvakrát bez odezvy ze strany jiné osoby.

Poprvé nereaguje může být pro oprávněného důvodu—má moc práce, je z ní e-mail, její telefon baterie zemřel, není to signál, že potřebuje čas na odpověď a dostane na vedlejší kolej, cokoliv. Ale pokud tě ignoruje dvakrát, to není náhoda. A nadále sledovat někoho, po non-náhodné námrazy není narazit jako dashingly trvalé—to začne zadejte „ten chlap neumí číst sociální signály“ území.

Nechápejte mě špatně—to je neslušné, aby někdo ignorovat tak jako tak. Ale to je také neslušné nechat tlačí navzdory tomu, co si myslí, je to jasné znamení, že ona je prostě není tak do vás. Kromě toho… nechtěli byste raději trávit svůj čas bít na někoho, kdo tě má rád zpátky?

Mám pocit, že lidi by mohli nesouhlasit se mnou na tohle—a já bych rád slyšel vaše myšlenky. Nechte je v komentářích. A mezitím, pokud chcete vědět, jak okouzlit ženu, která nemá zavolat zpět, ujistěte se, že ke stažení CFG: Cosmo Pro Lidi na vašem ipadu. To je vše, co potřebujete vědět o ženy, přímo od zdroje.

Xo,

Carolyn

Získat Více Sexy Pohled:

Její Tajné Sexuální Fantazie

News Flash, Ne Všechny Ženy jsou Vztah Posedlý

Napsat komentář