Slavili jste štěstí CVIČENÍ?

V životě zažil každý z nás několik oslav… od dětí, přes bujaré oslavy v tínedžerskom věku, po decentnejšie v dospělosti. Obsedantně si jeden z jeho výnimočnosťou v paměti? Každý ví, mluvit příběh o jejich speciální oslavu. Opět jsme se rozzářily oči a zase zažíváme štěstí − od setkání s lidmi, společné rozhovory, dobré jídlo…

Slyšeli jste o nové šíriacom způsobu oslava života pravidelné cvičení? Lidé, kteří cvičení jsou šťastnější, naplnenejší a více spokojeni v životě. Na toto téma jsme před rokem mluvili s Evou Stanovou, že jste si vzali ŠTĚSTÍ létat profesionálně. V letošním roce připravila jedinečnou oslavu − Summit šťastný život 2014.

Krok nahoru pro štěstí

V rámci této originální akce budete mít možnost "ochutnat", stejně jako cvičení, které uvolňuje do mozku endorfín − hormon štěstí. Eva Stanová pravidelně cvičí již několik let a naučil se to také od ostatních lidí. Jedním z nich je kouč František Kozáček, 22. 3. 2014 krok-za-krokem cvičení vás naučí a sami pro sebe, zjistíte, jak příjemné pocity ve vás vyvolá. Proč je František Kozáček se rozhodla oslavit společně s vámi Mezinárodní den štěstí jen cvičení krok pro štěstí, řekl nám v krátkém rozhovoru:

Co Vám cvičení přineslo?

Cílem cvičení jsem dosáhl větší pocit štěstí. Když jsem se po 50. minut docvičil, jsem měla skvělou náladu, úsměv na rtech a obrovskou chuť žít a pokračovat v dosažení vaše sny, cíle a vize.

Proč jste se rozhodl naučit tento krok ke štěstí a další lidé?

Miluju procházky a myslím si, že život je pohyb. Během procházky v přírodě, budou mít lidé možnost vyzkoušet si cvičení krok pro štěstí, který pro mě pracuje, to mi přináší pocity štěstí a povzbuzení. Myslím, že to by bylo skvělé sdílet s ostatními lidmi.

Co se ještě mohou návštěvníci Summitu 22. 3. 2014 těšit?

Na nádhernou jarní procházku, skvělý osvěžující cvičení a setkání s spoustu inspirativních lidí, které závisí na štěstí na světě rozkvitalo.

Summitu šťastného života 2014

Dne 20. 3. 2014 slaví již 2. Mezinárodní den ŠTĚSTÍ. Pokud chcete oslavit pohyb a naučit se, jak uvolnit hormon štěstí, budete mít skvělou příležitost − vzít na Slovensku a v české republice unikátní akce − na Summitu šťastného života 2014. Eva Stanová pro vás připravit spolu s ostatními vůdci v několika městech, kde se naučíte způsoby, jak vytvořit si šťastný život. Srdečně vás zveme a těšíme se na setkání 22.3. 2014 o 10,30 hodin. v Bratislavě, slovensko. Přihlaste se ZDE.

Napsat komentář