Smrtící, Rezistentní Kvasinkové Infekce Se Šíří Po celém Světě, To je v Pořádku, Chlapi

Dnes ve zprávách, že naprosto neví, děsí mě, nebo aby mi pocit, že svět se blíží k rychlé a tiché konci, zdá se, že je potenciálně fatální, rezistentní kmen kvasinkové infekce šíří prostřednictvím nemocnic po celém světě.

Centra pro Kontrolu a Prevenci Nemocí vydal klinické upozornění minulý týden do USA, zdravotnická zařízení, varování o vysoce rezistentní typ kvasinek názvem Candida auris, že to způsobuje potenciálně fatálních infekcí u hospitalizovaných pacientů ve zdravotnických zařízeních po celém světě. To není váš obyčejný „zatraceně, mám kvasinkovou infekci“ typ kvasinek — je to invazivní, a je neuvěřitelně nebezpečné pro pacienty, kteří jsou na jednotce intenzivní péče nebo na operaci.

Tento konkrétní kmen kvasinek není opravdu objevilo v USA zatím, kromě jednoho, je to možné infekce v roce 2013, ale CDC poslal klinické upozornění minulý týden, protože tam je důvod věřit, že kmen bude začít objevovat nová místa. „CDC je znepokojen tím, že C. auris se objeví v nových lokalitách, včetně Spojených Států,“ záznam čte.

„Co se týká nás, je, že je potenciálně rezistentní na jeden nebo dva, ne-li všechny tři“ hlavní třídy antimykotické léky používané k léčbě těchto infekcí, Tome Chladič, CDC top houba expert, řekl v rozhovoru s Washington Post. Podle prvotních údajů od omezeného počtu pacientů, kteří jsou infikováni s tímto kmen kvasinek, 60 procent lidí, kteří zemřeli — ale to je jasné, pokud jiné vážné onemocnění, které bylo v době infekce mohou mít zvýšené riziko smrti.

Aby se věci ještě více děsivé, tento kmen je zřejmě obtížné identifikovat se s laboratorní testy, a je často mylně a potom zachází nesprávně. Oh, a také, místo toho, aby šíření z člověka na člověka stejně jako většina druhů kvasinek, tento kmen „zdá se, že dostat se do nemocnice nastavení a zůstaňte tam,“ Chladič řekl Washington Post. Takže to může šířit z povrchu na povrch, jako ze znečištěné povrchy zařízení, které přichází do kontaktu s těmito povrchy.

Pro teď, CDC doporučuje, aby se nemocnice, které si myslí, že mají pacienta s touto infekcí zavolat místní orgány ochrany veřejného zdraví a CDC. Také doporučujeme udržet tento člověk ve svém vlastním pokoji, a důkladně dezinfekční místnosti každý den s nemocniční dezinfekční prostředek, který se zaměřuje houba.

Buďte opatrní, tam venku, přátelé.

Napsat komentář