Snažím se Užít si Sex, tak jsem se Nabídl Můj Manžel volnou vstupenku

Moje libido se střemhlav padat po narození obou mých dětí. Chvíli jsem to svedl na šílené hormony. Ale to omluva, dva roky po porodu, se dostal trochu starý.

Dokonce jsem měl můj hormony testovány lékaři. Všechny výsledky byly normální. Teď můžu jen předpokládat, že můj boj s sex je psychologický. Sotva jsem někdy, že o sexu. Myslím, že o své děti, jejich činnosti, moje práce, můj manžel je v práci, dostat večeři na stole, čištění toalety (blázen, já vím) — to všechno před myslím, že o sexu s mým manželem. Nebo mít sex s někým, když na to přijde (vím, že lidé i v těch vážný vztah, který sní o jiných lidech).

Nemám zahřát pod kapotou. Sex spínač je často přilepená. S výjimkou, kdy mám ovulaci (a není bolestivý druh ovulaci — protože to je zabiják nálady).

Když mám ovulaci, normálně a bez bolesti, jsem se chtěl vrhnout na něco, co má penis. Skutečnost, že tam je nějaká jiskra dole na jihu mi dává naději. Ale doufám, že není dost pro můj manžílek.

On je hladový po sexu. A když je pryč na služební cestě, během tří dnů jsem ovulaci, je v háji. A ne v dobrém slova smyslu. Může to být měsíc před další nával estrogenu mě staví do sexy režimu. A můj manžel učinil svou nespokojenost velmi mi jasné, na několika příležitostech.

„Kdybys mě opravdu miloval, tak by jsi to pro mě udělal.“

„Jsme manželé, tak bychom měli mít sex.“

„Jsi moje žena, nechcete, aby váš manžel šťastný?“

Ale, co já? Co o tom, co mě dělá šťastným? A pohodlné?

Můžu vinit můj nedostatek libida na tisíc věcí — jsem se „dotkl“ z našich malých dětí, osahávání, strkání, a zvracet na mě celý den. Jsem vyčerpaný (to, Co rodič není?). Práce mě stresuje. Já se na nápor domácích povinností. Nesnáším svůj rozmačkaný, měkké, post-dítě tělo. Nemám čas na vosk … znovu.

Ať už je důvod jakýkoliv, nebudu se přinutit dělat něco, co nechci dělat. Nejsem na sex plán pro mě a mého manžela, protože to je to, co sexpertů a psychobabblers vesmíru naznačují.

Snažil jsem se mít sex, když nejsem v náladě, a to je hrozné. Nechci cítit nadržený. Cítím se otráveně. Cítím ještě hůř. Cítím se rozčílený. Ne, místo toho jsem dostal tvůrčí. Nabídl jsem můj manžel propustku. Volný vstup se dostat freaky s kým chce. Otevřené manželství pro mě není ideální. Ale ani rozvod.

Každý si myslí, že pokud pár není sex, jsou odsouzeni k rozvodu. Nesouhlasím. Můj manžel a já mám hodně dobré věci mezi námi. Tam je mnohem víc, než sex v tomto vztahu udržet nás a naše rodiny. Pokud potřebuje se setkat s někým jiným, aby se zůstat zdravý, nebo šťastný, nebo se mnou, pak jděte do toho.

Můj manžel a já jsme přáteli a rodinou. Se zavedením děti, jsme milenci druhé. Dal jsem své děti předtím, než můj manžel. Já nedávají zatraceně o povinné datum nocí. Jsme zvyšování strádající, bezmocné lidské bytosti. Budou vždy na prvním místě.

Já jsem v tom pro long run. Chci jít na fotbalové utkání a taneční recitály s manželem. Chci se dívat na naše děti absolvent dohromady. Chci, aby přijít s řešením, aby se můj sex zápasy, které nás drží pohromadě za celý život je velké okamžiky léta.

I když řešení jsou nekonvenční, nebo ne široce přijímaný. I když někteří by se mě zeptat, „Proč jsi vůbec vzal, pokud vám to umožňuje váš manžel podvádět?“ „Co je smysl manželství?“

Manželství, ve svůj vlastní život, mohou být definovány a provedeny jakýmkoli způsobem, který chcete. Muži a muži, ženy a ženy, děti nebo žádné děti, žijící ve stejném domě, nebo žijí odděleně, otevřené nebo zavřené. Co pracuje pro vás.

Samozřejmě, že jsem obtěžoval o mé boje s sex. Není to snadné ani pro mě. To je obzvláště obtížné, jako člověk, který byl upravený tím, že společnost si myslí, že jediný způsob, jak dosáhnout intimitu se svým partnerem sex. Naučil jsem se, že to není pravda. Doufám, že můj manžel se dozví, že příliš. Mezitím, on má volný průchod.

Nepoužil to ještě (co znám). Říká, že je na mě čekal, když jsem připraven.

Napsat komentář