Speciální Dodávka

První věc, kterou jsem udělal, když jsem se dostal do práce druhý den ráno byl spěch přímo na její stůl.

„Kate,“ zašeptala jsem, krčící se tak, že jsem byl prakticky sedí na podlaze, díval se na ni v její židli.

„Ahoj!“ hlaholil. „Kde jsi byl včera v noci jsem byl“—

„Richard není gay!“ Jsem zasyčel.

„Co?“

Řekla jsem jí celý příběh, sledoval její oči rostou širší a širší, jak jsem se dostal k pointě. Když jsem skončila, její ruce byly pokrývající její ústa.

„Proč si to myslíš?“ Zeptal jsem se.

„Protože jsem na něj narazil mimo kancelář jednou a byl s to okázale gay. Předpokládal jsem, že to byl jeho přítel, nebo datum, nebo tak něco.“

„Mluvíte o mně?“ Kate a skočila jsem. Richard je usmívající se tvář se objevila nad stěnu ke Kate kóje.

„Ježíši, Richarde.“ Kate položila ruku na její hrudi. „Vyděsil jsi mě.“

Richard přišel po boku Kate kóje tak stál před námi. On zkřížil ruce na prsou. „Tááák, Josie. Poslední noc byla zvláštní.“

„Fuj.“ Zakryl jsem si tvář rukama. „Já jsem tak trapně.“

„Richarde, jsme opravdu líto,“ řekla Kate. „Doufám, že jste se neurazil.“

„Myslel sis, že jsem gay, není to sériový vrah. Nebo fanoušek Taylor Swift je hudba, která by mohla být stejně zničující jako zabíjení lidí. To není konec světa.“

„No, díky bohu, že ty jsi tak spokojen se svou sexualitou,“ řekl jsem.

„To je to, co všechny dámy říct.“ Richard nafoukl hruď. „Mimochodem, Josie, že přítel nebo, možná, že ex-přítel? Good riddance.“

Zavrtěla jsem hlavou. „Nevím, co se bude dít tam.“

„Co tím myslíš, že nevím, co se bude dít tam? Řekl, že jsi děvka. Obrovská rudá vlajka.“

„Řekl, že jsi děvka?“ Kate opakovat. Já bych vynechala tu část, když jsem jí vyprávěl příběh.

„Jen proto, že si myslel, že dohromady s jiným klukem.“ Jsem se začervenal, když jsem řekl, že, protože teď zajímalo by mě, jestli Richard si myslel, že je to, co jsem chtěl, když jsem ho požádal, aby přišel do mého bytu, než jsem si uvědomil, že je hetero. A kdyby to udělal, že jsem chtěl, aby se s ním dohromady, to také znamenat, že chtěl, aby se něco stalo? Nebo se jen snaží být dobrý spolupracovník/přítelkyně, a ujistěte se, dostal jsem se v pořádku domů/nebyla znásilněna na rohu ulice,/nechtěl podřezat žíly ve vaně? Byla tam celá nepsaná trapnosti o noc, že jsem ani nevěděl, jak vychovávat. Mimo to, co to znamená pro naše Hamptons sdílet? Jasně, nebyla to bude gayority dům, který Kate a vzal jsem si říkat, že bychom byli tak chytří—já bych si myslel, že to bude.

„Říkám ti,“ řekl Richard. „Lidé odhalit své skutečné barvy v zápalu okamžiku. „Děvka“ je slovo, žádný dobrý člověk používá, bez ohledu na to, jak naštvaný, že je.“

Podíval jsem se na Kate a ona přikývla.

Povzdechl jsem si. „Musím se dostat na můj stůl,“ řekl jsem. „A také vymyslet způsob, jak dostat můj telefon od Niny.“

Mám Ninu na Gchat a dohodli jsme se setkat na našich přestávku na oběd. Když jsme se konečně sešli, vysvětlila, proč jsem ji nemohla najít—ukázalo se, že byl v přízemí koupelnu, když jsem šel ji hledat v noci. Ani jsem si neuvědomil, že tam byl nižší úroveň baru, a já bych jen zkontroloval koupelny v prvním patře. Zdá se, že tam byl také photo booth, což byl skutečný důvod, proč Nina byla MIA tak dlouho. Ukázala mi, pruh černé a bílé fotografie. V jednom obrázku, se líbala s nějakým klukem.

„Nemám tušení, kdo to je,“ řekla Nina.

I naklonil hlavu a podíval se na obraz. „Má dobrý profil, alespoň něco.“

„On používá moc jazyka.“ Nina udělala říhání hluk a podal mi můj mobil.

Podíval jsem se na obrazovku. Byl tam zmeškaný hovor od Ashley, od mojí mámy, zpráva od mámy zeptat, jestli bych byl aditované, a navazující text z moje máma říkala, že bych mluvil s Ninou, ale není vůbec vystrašit ji, jako, že znovu. Nic od Justina (ne, že bych čekal, že budou).

„Chci mu zavolat,“ řekl jsem Nině. „Ale je to přehlížel, co mi řekl včera v noci, když jsem k němu jít?“

„Ani jeden z vás jsou ideální právě teď a budete muset promluvit,“ řekla Nina. „Netrap se tím, kdo iniciuje.“

„Máš pravdu.“ Našel jsem justinovo číslo a stiskněte volat. Zazvonil několikrát, než jít do hlasové schránky. Nechal jsem mu zprávu a žádá ho, aby mi zavolat zpátky a říct, že jsem opravdu doufal, že bychom mohli sednout a promluvit si nyní, že bychom oba ochladilo.

„Míček je na jeho soudu,“ řekla Nina.

Rozloučil jsem se s Ninou a zamířil zpátky do práce. To nakonec byl opravdu produktivní den—chtěla jsem jen rozptýlit od toho Justin situaci, tak jsem projel přes spoustu práce, která se buduje v jednom rohu mého stolu. Kate, Richard, a já jsem šel ven na kafe a diskutovali domě v Hamptons. Zdá se, že ten chlap Kate viděl Richard s je jedním z jeho nejlepších přátel z vysoké školy. „Jen přítel, děti,“ Richard vyztužené. Dva další kluci Richarda přivedla na podíl nebyl gay, který shodil celý spí situaci off a potřebovali jsme, aby re-zařídit, několik ložnic. Byla jsem nervózní, jak to bude vypadat na Justina, bez ohledu na to, zda nebo ne, zůstali jsme spolu—pokud jsme to vyřešili, bylo by divné, aby se část v domě s dalšími třemi single lidi. Když jsme se rozešli, nechtěl jsem Justin bude všem říkat, že jsem byl sluttin to, že si s ním podvedla jsem ho.

Na konci dne jsem byl tak unavený všechno, co jsem chtěl udělat, bylo převléct do tepláků, vezměte láhev vína na tvář, a dívat se na maraton Skutečné ženy v Domácnosti. Žádné povolení by to udělat—dokonce i ten otřesný DC sezóny! Lezl jsem po schodech do svého bytu, přemýšlet o tom, co bych měl objednat k večeři, když jsem viděl, že tam byla střední-ish box před mými dveřmi.

Zkoumal jsem mimo pole důkladně. Jednou jsem se rozhodl, že to nebyla bomba, jsem ji otevřel. Uvnitř, zjistil jsem, trička, trenýrky, šampon a kondicionér, a kartáček na zuby. Všechny věci jsem nechal na justinova bytu. Nemohl jsem tomu uvěřit—musel přijít během dne a hodil ji pryč. Byl to opravdu jen nikdy se mnou mluvit znovu? Vím, že jsem se vyhnout jeho volání na jednu noc, ale to bylo jen po dvou pokusech dostat se spolu s ním a mluvit o tom, co se stalo přes Den matek víkend. To se zdálo jako jasné, stručné zprávy: Jsme přes, a já nikdy nechci s tebou mluvit znovu.

Chcete více od Josie? Sledujte ji na Twitteru @BedroomBlog

Napsat komentář