Spestrite si pitný režim osvěžující čajmi

Čaje jsou vhodným doplňkem vašeho denního příjmu tekutin. Že jsou za léta vytvořil a s níž není třeba to přehánět?

Denně bychom měli vypít alespoň 2 litry tekutin. Během horkých letních dnů, toto množství se zvyšuje. Pokud pitný režim podceníme, můžeme vypomstiť v podobě únavy, podrážděnost nebo bolest hlavy. Proto je nejlepší volbou pít průběžně po celý den. Pokud pocítime žízeň, je zřejmé, že náš organismus má nedostatek tekutin bojuje. Proto je nutné pít tak, že jsme neměli deficit vody připomenout žízní.

Nejlepší volbou je čistá voda, které by měly tvořit gro pitné vody a dodává hydrataci. Diverzifikovat můžete minerálkami, ovocnými a zeleninovými džusy a, samozřejmě, čajmi.

Doporučujeme: Das Gesunde Plus bylinný čaj pro klid a relaxaci, 25 pytlů. Nákup v síti dm drogerie markt.

dm čaj

Jsou všechny čaje vhodné na léto?

Čaj většinou jsme si vybrat podle chuti nebo v případě, bylinných čajů podle zdravotní problém, který nám má pomoci řešit. Na léto jsou vytvořeny ovocné čaje. Na, pomeranč, třešně, ostružiny, rybíz, maliny nebo višně? Následující je neúrekom. Vybrat si však kvalitní čaje. Pečlivě si přečtěte složení a způsobu zpracování ovoce. Pokud spracovávalo při příliš vysoké nebo naopak nízké teploty, s největší pravděpodobností došlo ke ztrátě živin.

Vhodná voda a hydratace dodávky jsou také bylinné čaje. Můžete si vybrat jednu z nich nebo je vhodně kombinovat. Bazalka zklidňuje, heřmánek podporuje trávení a blahodárné účinky účinek na nervový systém, lapacho je antioxidant, alchemilka pomůže v ženské otázky, atd., Pozor, nicméně, měli byste dát na černý a zelený čaj. Obsahují látky, které odvodňujú, proto s nimi tam v létě, to přehánět. Pít s mírou. Nebo sáhnout po rooibos čaj, který má zároveň stimulační účinky, ale neobsahuje teín (kofein), a pít v neomezeném množství. V léčbě se na něj děti a těhotné ženy.

Doporučujeme: Das Gesunde Plus bylinné čaje Harmonie a rovnováhy, 25 pytlů. Nákup v síti dm drogerie markt.

dm čaj

Máme čaj v létě

Čaj je nejlepší pít čerstvé, v přiměřené teplotě a neosladený. V letních měsících můžete však dožičiť dobře jako ledový čaj, který si připravíte doma. Jak postupovat? V první řadě, můžete vybrat čaj, jehož chuť se vám líbí, a připravit běžným způsobem. Po ochlazení, přidejte čaj, kousky ledu a citronem. Pokud si nemůžete pomoct a musíte čaj dosladiť, vyberte si jeden z zdravější alternativy cukru (med, kokosový cukr, atd.).

Zdroj foto: flickr.com Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

Domáci ľadový čajDomácí ledový čaj

Otázka: myslíte si, touží po ledový čaj? Všechny? A čtete jejich složení?

Pijete dostatočne? overte si, či netrpíte príznakmi dehydratáciePít dost? Ujistěte se, že máte netrpíte příznaky dehydratace

Seznamte se s příznaky dehydratace.

Pitný režim pri behuO pitný režim při spuštění

Pitný režim je velmi diskutovaným tématem, nicméně čím více budete vědět, tím více máte pocit, že to má méně vyznáte. Ale vždy platilo, platí a bude platit, že nápoj musí být!

Anketa To, co nejvíce chcete přečíst na našem portálu?

Články o cvičení a různé typy školení. Informace o dieta a zdravé hubnutí. Motivační tipy, příběhy lidí a fitness trenéři. Pozvánky na sportovní události.

Celkem hlasů: 189

Napsat komentář