Spevnite celé vaše tělo cvičení na gymnastickej míč

Cvičení s gymnastickými ohně pomáhá posílit svaly a naučit se správné pohybové návyky. Je vhodný pro každého.

Proč cvičení na gymnastickej míč?

Jeho velkou výhodou je, že je nestabilní, neustále v pohybu a během cvičení je nutné udržet rovnováhu. A právě, že péče a drobné svaly, o kterých jste dříve ani nevěděli. Na gymnastickej míč, může vykonávat všechny části těla: zádové svaly, břišní svaly, hamstringy a stehenních svalů, svalů ramen a prsních svalů. Kromě toho, v praxi výrazně zahrnující svaly, hluboký stabilizační svalový systém.

Jak cvičení na gymnastickej míč?

V první řadě, je třeba mít na paměti, že výběr cvičení by měl vždy odpovídat na vaše fyzické schopnosti. To je ideální cvičení provést alespoň 3 krát týdně přibližně 30 minut. Začněte, aby bylo jednoduché cvikmi a postupně, s vzrastajúcimi schopnosti, které doplňují náročnější. Každé cvičení provést 15-20 krát. Před každým cvičením nezapomeňte udělat strečink dynamický a po cvičení statický strečink.

Jaké je vhodné cvičení na gymnastickej míč?

  • protahovací cviky horní i dolní části těla
  • základní balančné umístění
  • zlepšení fyzické kondice
  • trénink s efektem proces a intervalový trénink

gymnastická lopta

Dřepy s gymnastickou míč za záda

Hlavní zapojené svaly: kvadricepsy, sedací svaly, hamstringy, středu těla

Stojan ve svislé poloze na stěnu tak, že jste mezi stěnou a zády měl gymnastickú míč. Je důležité, že vám v průběhu cvičení by se vaše nohy položí na zem a kolena neobdrželi před špičky nohou. Mírně rozkročte nohy na šířku boků. Predpažte, nebo si můžete nechat ruce vbok a plynulý pohyb, aby dřepnout tak, aby nohy byly ohnuté v kolenou a dosáhly 90-stupňový úhel, pak se vrátit do stojanu a rutinní opakování. Míč za záda musí být během celého cvičení se dotýká zdi.

Reverzní skracovačky s míčem mezi nohama

Hlavní zapojené svaly: břišní svaly, střed těla

Lehněte si zády na podložku a držet míč mezi nohy. Ruce položte vedle těla. Nohy zvedněte tak, aby vaše hruď v úhlu 90 stupňů. Pak se nohy spustit zpět na zem a snažte se udržet míč nedotknúť země a rutiny opakovat.

Panvový most s nohama na míči

Hlavní zapojené svaly: hamstringy, sedací svaly, střed těla

Lehněte si na záda a nohy ohnuté v kolenou, místo vaší chodidlami na míč. Stiskněte tlačítko na míč a napětí na sedací svaly a pokuste se zvednout pánev do stehna, trup byly v jedné rovině. Pak se vraťte do počáteční pozice a opakujte.

Deska s kľukmi

Hlavní zapojené svaly: prsní svaly, biceps, triceps, ramena, střed těla

Lehněte si břichem na míč, ruce a najít podporu na zemi po koule. Pak se navigovat pomocí své ruce dopředu, dokud vaše stehna nebudou dotýkat míče. V této poloze, dělat kľuk a vrátit se do výchozí polohy.

Záklony na míč

Hlavní zapojené svaly: spodní záda, střed těla

Místo na břicho na míč, nohy rozkročte na šířku ramen a špičky se dotýkají země. Ruce si dejte za hlavu. Zvedněte horní část těla, tak, že jste se těšili, a vydržet v této pozici po dobu 3-5 sekund. Pak se pomalu mírně skloňte směrem k míči.

Toto cvičení vám může zpočátku zdát trochu náročné na udržení rovnováhy. Ale věřte mi, že pokud tento problém, ujistěte se, že je velmi budete milovat. Pokud je váš domov chybí ball, gymnastické míče určené pro cvičení, nákup v e-shopu inSPORTline.en.

Školení pro inspiraci:

Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

Ako vymeniť stoličku za fitloptuJak nahradit židle pro fitloptu

Výměna židle pro fitloptu může mít mnoho výhod, ale také nevýhody.

Posilňujeme s fitloptouPosilujeme s fitloptou

Cvičení s fitloptou je snadné provést téměř kdekoliv a s vaší postavou dokáže udělat divy.

Pre akčné dievčatá: daj si do tela kruhovým tréningom s fitloptouPro akční holky: Dát si do těla na kruhový trénink s fitloptou

30-minutové cvičení stačí precvičila celé tělo. Skúsiš to s námi?

Napsat komentář