Špinavé Skutky

Konečně jsem poznala jennina tajemný „Natalie“ dnes ráno. Oni se zastavil, aby se podíval na nové místo, a pak tři z nás šel na oběd v nové kapoty. Sarah nemohla, bohužel. Měla setkat se s ní co-hvězdy, aby spustit některé linky. Ona je tak šťastná, že show je první sezóně byl napsán předtím, než spisovatel je stávka začala. Nemůžu se dočkat na premiéru příští měsíc.

Každopádně, zpátky k Natalie. První ze všech, ona je naprosto krásná, tak, kde jste podívej se na ni a přemýšlet, „zajímalo by mě, co můj život by byl rád, kdybych vypadala takhle.“ Má tento 1930 filmová hvězda vzhled-perfektní krémová-bílá kůže, červené, plné rty, dlouhé řasy a jet black rameno-délka vlasů s hustou ofinou a perfektní vlny.

Zavolej mi zlomyslné, ale když vidím, že někdo to nádherný, já jen předpokládat, že to bude mrcha. No, Natalie není. Je inteligentní, vtipná, přátelská a goofy. Kdyby nebyla moje nejlepší kamarádka kamarádky, asi bych to zkusit opravdu tvrdě, aby ji nenávidět, bídně selhat, a pak se rozhodnout, chtěl jsem, aby byl můj nejlepší přítel.

Zatímco jsme jedli, povídali jsme si o tom, co jsme dělali v noci. Já šla Brada je nové místo pro brát-ven a špatnou TV. Když jsem se zeptal, co to udělali, byli by se navzájem zastřelili série nervózní pohledy a tiché signály, které jsem nemohla rozluštit. Konečně, Jenna mluvila, opatrně.

„Musím ti něco říct,“ řekla. „Narazili jsme na megin manžel včera v noci. No, vlastně, narazil na Natalie, a pak jsem přišel, a on se naštval a utekl.“

„Co?!“ Zvolal jsem. „Jste si jistý, že to na tebe zkoušel, a není to jen být trochu přátelský-koketní?“

Natalie přikývl. „Řekl mi, že jsem vypadal jako Bettie Page,“ vysvětlila. „Nechtěl jsem být hrubý, tak jsem mu poděkoval. A pak řekl, že …“ zaváhala, a začervenala se trochu. „Vypadáš jako holka, co má rád dobrý čas. Jak se o vás dovolte mi, abych vám koupit pití a můžeme si to tam?“

„Fuj!“ Řekl jsem.

„Já vím,“ pokračovala. „Takže to bylo jako, ‚myslím, že ne, kamaráde. Jsem tady s přítelkyní. Dostat to? PŘÍTELKYNI. Pak Jenna přišel, aby mě zachránil, a ona byla jako, ‚Al?!‘ Pak zamumlal něco o tom, že jít a zmizel.“

„A. K.?“ Jenna dodal. „Neměl na sobě svatební prsten.“

Jako by to štěstí, dostal jsem zprávu od Meg později ten večer, když jsem byl ve sprše, mi říkali, že to slyšeli zpět od Derricka o možné polohy otevření v mé staré nádraží. Ona také chtěla, aby se ujistil, že Derrick byl si legraci, když řekl, že by mohl „vymyslet způsob, jak mu to splatit později, mrk, mrk.“ Ha! To je tak , jako mu na to říct.

Ale fuj, co teď? Meg už dal výpověď, aby se její zdánlivý slizký manžel šťastný. Vím, že jsem jí to měla říct, ale je to „střílet posla“. Myslím, že nebudu jí zavolat zpátky dnes večer. Bude vědět, že se něco děje a já musím zjistit, akční plán.

Napsat komentář