Splňují nejlepší Kámošky, Který Vytvořil Nové Datování App, Kde Ženy Mají Sílu

Hatty Kingsley-Miller a Mo Saha jsou nejlepší přátelé/géniů za Antidate, app, kde se ženy mohou vidět všechny lidi, kteří jsou online v okolí, ale lidi nemůžou podívat na holky, až narazí na chlapa prostřednictvím Tap nebo Chat, zasílání zpráv. To znamená, že ženy mají méně nechutné zprávy do svých schránek a kluci nemají ztrácet svůj čas na ženy, které nemají zájem. Cosmopolitan.com mluvil s Saha o jejich přátelství a úskalí online seznamka.

Jak dlouho jste vy dva přátelé? A co vaše online dating zkušenosti?
Hatty a já jsme byli nejlepší přátelé, protože jsme byli 11 takže víme o sobě dobrodružství v datování! Koncept pro Antidate určitě pochází z frustrace s on-line datování v té době a jak to prostě necítil dobře pro nás. Věci, jako je out-of-date fotky opravdu naštvaný nás, takže jsme se snažili opravit ty s funkcemi v Antidate (máme čas-razítkem profil fotky). Zážitky jako strávit týdny nebo měsíce výměnu zpráv najít, nebyla tam žádná chemie osobně rozhodně nás vedlo k vytvoření aplikace, která doporučuje schůzku v reálném světě, jakmile je to možné.

Jak jste přišel s konceptem aplikace?
Přišli jsme s myšlenkou, post-Grindr, pre-Troud. Věděli jsme, že ženy by nechtěl být viditelné na mapě, jako je Grindr, z bezpečnostních důvodů, ale kluci na celé bylo v pohodě. To nás vedlo k myšlence aplikace pracují jako jednosměrné sklo. Ženy mohou vidět na mapě, ale lidi nevidí dívky vůbec, dokud se přístup chlapa přes Kohoutek nebo zprávy Chatu. Mysleli jsme, že to bylo v pohodě, že tím, že herní systém, bychom možná přilákali více progresivní, otevřený-zlobil se dav, a otázka pár datování zvyky a pravidla.

Jakmile ženy zpráva lidi, snaží se je nalákat? Nebo to není podstatné?
Jsme záměrně navržen tak, aplikace, takže lidé nejsou zapojení do sáhodlouhé rozhovory — zprávy jsou smazány po 24 hodinách. Myslíme si, že woo-ing by se pravděpodobně stalo v reálném světě, když jste alespoň vědět, že tam je nějaká chemie. Jsme pevně věřící, že můžete jen opravdu říct, jestli máte chuť se někoho, jestli jste ve stejné místnosti jako oni.

Dělat ženy si povede na 100 procent to, nebo je to jen o tom mít je zahájení konverzace?
Ženy rozhodně se ujala vedení na začátku. Neexistuje způsob, jak lidi mohou skutečně vidět jejich profily až ukázali, že jsou viditelné. To samozřejmě znamená, že tam je riziko odmítnutí, ale tak daleko, že 80 procent žen, kteří se zahájit konverzaci dostat odpověď a rozhovor následuje. Zjišťujeme, že kluci jsou stejně podílí na řízení rozhovoru, jakmile se zahájí.

Kolik uživatelů máte?
Je brzy dny pro nás — jsme spustili jen před Vánocemi a mít kolem 700 uživatelů tak daleko, většinou se sídlem v Londýně, kde naše firma se narodil. Jsme střílení pro investice nyní přivést je do jiných zemí.

Napsat komentář