Správní cvikmi můžete dosáhnout krásné a sexy lýtka

Léto skončilo, naše nohy jsou opět věrohodně kalhoty, ať už se sukní. A jen ty, kdo vás milují, protože se nerad ukazuje své nohy na odiv, jen pro vás, jsme přišli na pomoc.

Chůze, chůze po schodech, nebo jen stojí. Určitě říci, že opravdu tele namáhame každý den. Tak proč jsme všichni tak sexy?

Naše tele se používají ke stresu, a proto, že musí věnovat mnohem více času než ostatní partiám, že jsme začali vidět výsledky. To znamená, že budete kromě pravidelné odborné přípravy také potřebovat trochu trpělivosti.

Plavání, běh, jízda na kole. Jsou to ideální sport pro rozvoj krásná lýtka.

Nicméně, bazén máme teď v chladnějších měsících moc nechce běhat v sychravom počasí je také nejvíce příjemné a stacionární kolo, ať nám už slouží jako věšák na šaty? Takže pojďme ukázat pár cviků, které můžete cvičit kdekoliv, dokonce i na tv, nebo v práci.

Správné cvičení na sexy tele

Následující cvičení pro lýtka jsou efektivní a zvládne je opravdu. Po přijetí jednotlivých cvičení, můžete pracovat se speciálním posilňovaciu Zumba choreografie. Koneckonců – když jsme tanec, skvělá hudba a speciální cvičení, a nudné posilování je prostě větší zábava. A jsme znepokojeni. Takže jste se do cvičení nemusíte nutit, ale že se vám na cvičení líbilo .

1. Cvičení: Výpony

Já postavte se rovně, nohy mírně rozkročené a dvíham v době špičky. Když jsem na špičkách vydýchnem, na zemi nadýchnem. Já opakovat alespoň 10 krát. Toto cvičení je možné dělat i v práci za stolem. Takže žádné výmluvy na tip "nemám čas" .

zumba vypony

2. Cvičení: Výpony na jedné noze

Přesně stejný postup, ale jednu nohu zvednu a namáham jen jeden: po několika opakovaniach druhé. Toto cvičení je náročnější na udržení rovnováhy. Můžeme tím, že židle nebo stěny.

zumba vypony i

3. Cvičení: Výpony na schodech

Pokud jsme doma steper, nebo jakýkoliv krok, výpony můžeme udělat i efektivněji. To přijde znovu, zvedání na špičky, zatímco my jsme na konci kroku, nebo stepera.

To máš? Cvičení testovány, natrénované a můžeme si vyzkoušet všechny Zumba choreografie? Tady to je, naše speciální Zumba choreografie pro posílení lýtek. Salsaton ze skupiny Clave Cubana.

Jsme přesvědčeni, že poté, co pravidelná školení během několika měsíců se rozhodnete koupit nový zpět 😉 . Koneckonců, přiznejme si to, kdo z nás je již neobzrel pro ženy s krásně vyvinuté lýtkami?

Pokud chcete posílit všechny části vašeho znaky komplexně, navštívit hodiny Zumby náš profesionální partner. Každé pondělí, úterý a čtvrtek v 19:00 na Nevädzovej 3 v Ružinove.

Inspirována jinou cvikmi!

Připravili jsme pro vás další články, ve kterých můžete najít účinné cvičení na různých částech těla. S těmito cvikmi rozhodně precvičíte celé vaše tělo, a budete mít výsledky, co si přejete.

 • Cvičení pro abs – získat silnou abs
 • Chcete vyvinuté břicho? Dělat cvičení, správné cvičení!
 • Cvičení pro zadek
 • Cvičení na záda a posílení zádových svalů
 • Pilates cvičení pro páteř
 • Pilates cvičení na ramena přinést flash úlevu od bolesti
 • Cvičení pro pevné hýždě – 6 fitness cvičení
 • Cvičení na lýtka
 • Cvičení pro stehna se Zumbou
 • Cvičení pro těhotné
 • Kromě toho – Zdravé recepty

Napsat komentář