Správně smoothies podporu výkonu. Jak je připravit?

Ultrabežec Marek Ondrejka je v oblasti výživy, nebojí se experimentovat. Tvrdí, že správné smoothie musí obsahovat několik složek. Pak dokonale chutná, vypadá lákavě, a to má v sobě maximálně živin.

Koktejly, připravené z celých plodů a zeleniny v mixéroch s vysokým výkonem, jsou v současné době velmi populární. Obsahují hodně vlákniny, vitamínů, minerálů a dalších látek. Pokud můžete ingredience správně kombinovat, smoothies jsou také velmi chutné. Mezi další výhody patří snadná stravitelnost a rychlá příprava.

Smoothies jako zdroj energie a skvělá chuť

Smoothies pro běžce Marek Ondrejku leží v srdci hmoty. Seznámit se s nimi v rámci experimentování v oblasti výživy a zlepšení jeho výkonu. "Když jsem se připravoval na ultra-maraton, tak jsem si koupil výkonný mixér. Začala jsem se snažit a připravit různé druhy koktejlů. Mnoho z nich jsem chuťovo nesadli. Zjistil jsem, že kromě své funkce, je důležité, aby chuť. To by mělo být plné a jednotlivé příchutě jsou vzájemně se bít," připomíná začátky smoothies éra Marek Ondrejka.

smoothie 1

Smoothies je nejen o zmixovaní několik druhů ovoce a zeleniny. Získat perfektní chuť, vůně, textura a maximální nutriční hodnotu potřebují mnohem více. Známý maratonec za smoothies jako zdroj energie pro sportovce a způsob, jakým tělo doplnit jednoduchým způsobem živin. Mnohé z nich jsou skvělou náhradou pro neformální jídlo. "Do každého smoothie zkusím přidat zelené výhonky. To je moje zásada. Pridávam se k nim buď špenát, nebo rukolu, valeriánku nebo klíčky. Pak v nich by neměla chybět zahušťovadlo ve formě banán nebo avokádo. Další zásadní složkou je ovoce, které to bude dělat kyslejším, jako jsou citrusy, jablka, hrušky, hrozny, jahody, borůvky a maliny. Konečně přišel ingredience, které mají funkční význam, proto chia byly, protein konopí, konopí byly, semena lnu, miso, kokosového, nebo olivového oleje, mandlové, rýžové nebo kokosové mléko," prozrazuje hlavní zásady pro přípravu smoothies Marek Ondrejka. Pokud máte chuť na sladší smoothie, a pak místo toho, citrusů a kyslejších ovoce, přidáme mango, které je sladší nebo dosladenie použít agávový sirup.

smoothie

Marek Ondrejka vaše smoothies nenechá jen pro sebe. Chuť si v jeho provoz Smooot! v nákupním centru Bory Mall v Bratislavě.

Doporučujeme, abyste si přečetli: Zeleninové smoothies pro odlehčení žaludku

Napsat komentář