Starší Mi Dal Důvěru, aby Si Přijímající Orální Sex

Kéž bych mohl oznámit hlasitě a hrdě, že největší věcí, o stárnutí jsou:

  • Nový výkonný důvěru ve své tvůrčí schopnosti
  • Omlouvat méně
  • Být trochu trpělivější a méně náchylné k zoufalé frustraci, když nedostanu to, co chci a nechápu, proč jsem to nedostala
  • Není tání dolů tak snadno, když někdo odmítá či kritizuje mě

Všechny ty šťastný vývoj přispívají k tomu, proč jsem se rozhodl přijmout stárnutí do 40. let. Ale pravdou je, že zdaleka nejlepší prospěch z rostoucí starší, je orální sex.

Konkrétně: konečně můžu nechat ho jít dolů na mě bez pocitu sebe-vědomí a bez obav o něj, a čas a úsilí je dát do to. Uvědomil jsem si, že pokud se bude řídit mými pokyny, trvá minimální čas a úsilí. Já jsem teď docela efektivní při poskytování pokynů.

Tento nový power — dát směr a cítit se dobře a zahladit vinu — nestalo se to přes noc. Zpět v mé šťavnaté, ale rozmazané 20. a počátku 30. let, moje typická reakce na pána pokus prováděl orální sex: uvolnit krátce, zapojit se do zbožné přání, jít otupělý, a pak požádat styku. Razantní sex má dost zvonky a píšťalky, aby se se mnou děje, i když to znamená vystavovat sama sebe citově špatného chlapa. Dost z těch vztahů — na lyžích přímo k sexu, když ústní ukázalo jako obtížné — a nevyhnutelně jsem dospěl k závěru, že musím být v lásce mít příjemný sex.

A to je důvod, proč být mladý byl můj největší problém v posteli. Nemohl jsem oddělit lásku od sexu, přítel od romantiky, nadrženost z osamělosti, nebo pobláznění z lásky. To všechno bylo zamotaný: já bych vytáhnout jedno vlákno a celou věc odhalili. Byl jsem impotentní, osamělá, zmatená, nejistá holka s pěkným tělem, který šel hrubě nevyužitý.

Když myslím na to, jak mnoho příležitostí pro dobrý sex jsem vynechal, protože jsem chtěl toho chlapa miluješ mě první, jsem tak frustrovaná, jako když jsem přemýšlet o tom, jak mnoho dobrých chlapů jsem odmítla, protože jsem si myslel, že oni měli žádné zjevné sexuální zdatnost, když jsem opravdu nemohl dát pokyny nebo cítit radost bez pocitu viny.

Teď, když jsem starší věci oddělit mnohem snadněji, a já vím, že orální sex není láska. Nebo vášeň. Nebo přátelství. Je to orální sex. To je přínosem jak pro vás, pokud můžete vlastnit až vaše potřeby, a pokud je to nutné, držet za ruku a vést je spolu.

Ten chlap, kterého jsem nedávno režíroval v posteli — X, Y, Z, prosím — byl dobrý chlap. Myslím, že mě měl hodně rád, a v některých ohledech jsme byli kompatibilní. Ale ne dost. Nechal jsem ho jít na pět a půl data, a doufám, že měl dobrý čas, když byl se mnou. Dělal jsem, co jsem mohl.

Napsat komentář