Super Hot Sex Scéna nebudete Číst v Padesáti Odstínech

Stejně jako mnoho lidí, jsem viděl velmi málo můj skutečný sexuální život na stránkách Padesát Odstínů Šedi (což je bod, samozřejmě). Je to erotika, je to únik, je to fantasy. Chápu, že. Ještě, skutečný život by vypadal docela jinak. Vzal jsem skutečnou pasáž z bestsellerem a je přeložena do co by se stalo ve skutečnosti.

Toto je skutečná scéna z Padesát Odstínů Šedi:

Ohne se dolů, a z kapsy kalhot vytáhne svou stříbrná šedá hedvábná kravata…, že stříbrná šedá tkaná kravata že listy malé dojmy z jeho vazba na mé kůži. Pohybuje se tak rychle, jak sedí obkročmo mě, jak se zapíná mé zápěstí, ale tentokrát, on vazby na druhý konec přivažte k jednomu z paprsků mé bílé železné čelo. On táhne na můj závazné, kontrola, že je to bezpečné. Já nikam nejdu. Jsem svázaný, doslova, na mé posteli, a já jsem tak vzrušený.

On sklouzne mě a stojí vedle postele, díval se na mě, oči tmavé, s chci. Jeho vzhled je triumfální, smíšené s úlevou.

„To je lepší,“ řekl šelesty a úsměvy zlý, vědoucí úsměv. On ohýbá a začíná zkáza jeden z mých tenisek. Ach ne… ne… moje nohy. Ne. Jsem jen utíkala.

„Ne,“ protestuji, snaží se ho vykopni.

On se zastaví.

„Máte-li bojovat, budu svázat nohy, taky. Pokud uděláte hluk, Anastasia, já se roubík. Mlčet. Katherine je pravděpodobně mimo poslechu právě teď.“ Roubík mě! Kate! Zavřel jsem se.

On odstraňuje svoje boty a ponožky efektivně a pomalu sloupne svou potu kalhoty. Oh – jaké kalhotky mám na sobě? Zvedne mě a táhne dekou a peřinou z pod mi a místy mě zpátky dolů, tentokrát na listech. „Teď.“ On olizuje spodní ret, pomalu. „Koušeš ten ret, Anastasia. Víš, jak to působí na mě.“ On místech jeho dlouhý ukazováček přes pusu, varování.

Oh můj. Jsem sotva obsahovat sám, ležící bezmocně sledovala, jak elegantně pohybovat kolem mého pokoje. Je to opojné afrodisiakum. Pomalu, téměř klidná, že odstraní své boty a ponožky, vrátí mu kalhoty a zvedl košili přes hlavu. „Myslím, že jste viděli příliš mnoho,“ řekl potutelně zasměje. On sedí obkročmo mě znovu, vytáhl můj t-shirt, a myslím, že se mi to sundat, ale on se valí to až do krku a pak ji vytáhne až nad hlavu, takže se můžete podívat na moje ústa a nos, ale to se vztahuje na oči. A protože je to přeložené přes – nemůžu vidět přes to. „Mmm,“ dýchá uznale. „Je to lepší a lepší. Jdu se napít.“

„Jak se sakra jsi, Anastasie?“

Oh… moje tělo se začíná chvět. On stills znovu. „Prosím.“

„Co chceš, Anastasie?“

„… Teď,“ brečím.

„Budu tě šukat tudy, nebo tudy, nebo tudy? Je tam nekonečný výběr,“ dýchá proti mé rty. Stáhne svou ruku a natáhne k nočnímu stolku pro fólie paketů. On si kleká mezi mé nohy, a velmi pomalu mu táhne kalhotky off, díval se na mě, jeho oči zářící. On klade na kondom. Jsem se dívat, fascinován, uchvácen.

„Jak hezké je tohle?“ říká a hladí sám.

„Myslela jsem to jako vtip,“ jsem kňučet. Prosím, kurva mě, Christiane. Zvedne obočí, jako jeho ruka pohybuje nahoru a dolů jeho impozantní délky.

„Vtip?“ Jeho hlas je hrozně měkké.

„Ano. Prosím, Křesťanská,“ prosím ho.

„Teď se můžeš smát?“

„Ne,“ nefňukej.

Já jsem jen jeden míč, sexuální, napjatá, třeba.

To je jak ta scéna by si, kdyby se to stalo v reálném životě:

Ohne se dolů na své černé Converse a pomalu vytáhne jednu tkaničku, protože vypadal na remízu dříve a uvědomil si, že ho dal zpět k jeho otci loni v létě. Pohybuje se rychle, nervózně, se snaží svázat zápěstí dohromady, ale tie udržuje uklouznutí, protože je to tkaničku. On táhne na závazné, aby se ujistěte se, že je to bezpečné, což není, protože nechtěl, uzel dvakrát, jak jsem mu řekla poprvé. On reties to a já nikam nejdu. Jsem svázaný, na mé posteli, a já jsem trochu vzrušený. Dostanu se tam, tak jako tak.

On sklouzne mě a spadne z postele. Jsem předstírat, že jsem si nevšiml, protože jsem tak zapnutý, nebo tak něco. Dívá se na mě, jeho oči jsou tmavé, protože jsou hnědé. Vypadá uvolněně. On byl určitě strach, že by to zkazil. Ale neudělal to, což je super.

„Je to lepší,“ říká, zatímco se usmíval způsobem, který je poněkud zvláštní. Kéž by se přestal usmívat. Začne zkáza moje tenisky, který je hrubý, protože jsem šel běhat a není tam žádný způsob, jak to skončí dobře ani pro jednoho z nás. Ale pak mi řekl, že budu roubík se mě, jestli jsem protestovat, tak jsem rád, Fiiiine, ale voní. A on říká, „Opravdu? Ach.“ tak je necháme na.

Oh bože. Jsem sotva obsahovat sám sebe, ležel tam cítil opravdu unavený po běhání a přemýšlet o cupcakes znovu. Je rozepnul jeho kalhoty a odstraňuje jeho Černé Klávesy t-shirt, který žádal jsem ho, aby vyhodit, protože to má tolik děr v ní. On táhne na košili, takže si myslím, že to bude trvat off, ale valí to až do krku a táhne ho přes hlavu, takže nemůžu vidět přes to. „Co to k čertu,“ křičela jsem v čisté agónii, protože nesnáším, když moje tričko dostane přilepená. „Jdu pro pití,“ říká, protože on asi nemohl slyšet můj tlumený stížnost.

„Jak se sakra jsi, Anastasie?“

„Já nevím. Proč nejdete masturbovat na posteli sám?“

On klečí až pode mnou, a začne se dotknout sám sebe. Já to nevidím, protože to tričko je stále nad hlavu, ale slyším divné zvuky to dělá.

„Jak hezké je tohle?“ řekl, se dotýká jeho vlastní penis, zatímco já jsem zíral na vnitřní straně mé bílé Forever 21 t-shirt.

„Můžeme dělat něco jiného,“ myslím, prosit, prosit ho, protože já nejsem milující. „Dělal jsem si legraci o masturbaci.“

„Vtip?“

„Ano, Křesťanské. Vtip,“ řekl jsem, konečně zápas zdarma z vězení své dítě tee.

„Teď se můžeš smát?“

„Ne, ale to proto, že jsem pořád regulaci dýchání poté, co byl uvězněn v mé vlastní tričko.“

Já jsem jen jeden míč, sexuální, frustrovaný, třeba. Budu asi jen masturbovat sami později.

Napsat komentář