Švihadlo, počítá skoky a kalorie spálené

Kompaktní, levné, přenosné a efektivní… jen jednoduché pohyby a můžete spálit stovky kalorií. Švihadlo s LCD displejem vás se počítá nejen počet skoků, ale také spálené kalorie.

Skákání přes švihadlo těšit především děti. Pokud nemáte problém s klouby, můžete naordinovať pravidelný intervalový trénink (střídání pomalých a rychlých fází), který je lídrem v spalování kalorií.

Cvičení pomocí švihadla nemusí být nudné, pokud se naučíte používat více krokové variace. Skákání přes švihadlo s oběma nohama, poskakování na jedné noze, skoky s vysokou dvíhaním polštářky atd atd.

Docela jednoduše může poskytnout také pomalé a rychlé intervaly – střídavý rychlé, malé skoky s vysokou a pomalu se pohybující preskokmi. Kolik spálíte za 15 minut skákání na švihadle, vám prozradí šikovný švihadielko s LCD displejem, shromažďování ve sportovních obchodech.

Monitor zobrazit kouzelnický švihadla vás bude honit přirozeně dopředu, protože s přehledem vypálit přebytek kalorií z dopoludňajšej ráda čokoládky nebo cookie, které jste měli s přítelem, zatímco sedí v kavárně.

Skákání přes švihadlo je nenáročným cvičení, které spaluje kalorie, posiluje kardiovaskulární systém, zlepšuje svalový tonus a uvolňuje hormony štěstí. Formě fyzické aktivity, které posiluje především hýždě, stehna a lýtka oblastech. Preskoky přes švihadlo jsou užitečné také při odstraňování celulitidy.

Napsat komentář