Tabata na čerstvém vzduchu na podzim? Z těchto 8 cviků je top

Venku stále svítí slunce, a proto můžeme i nadále trénovat na čerstvém vzduchu.

Pokud jste ve světě fitness, alespoň trochu doma, tabata je pro vás dobře známý termín. 4-minutové cvičení, který se skládá z 20 sekund tvrdé driny jeskyně a 10 sekund odpočinku 8 krát v řadě, je oblíbený po celém světě mezi profesionální a amatérské sportovní nadšence.

V jednom tabate můžete nahradit 2-8 kardio nebo posilňovacích cvičení a celé cvičení trvá 4-5 4 minuty tabát. Pokud dáte mezi tabatami minut přestávku, můžete přidat počáteční warm-up spojených s krátkou strečingom a poslední vydýchanie, školení trvá 30-40 minut.

Cvičení tabaty patří

Když tabate je důležité vybrat cvičení, které zahrnují největší počet svalových skupin, tj. tzv. komplexní cvičení. Tabatu lze cvičit doma, ve fitness centru a klidně i venku na čerstvém vzduchu. Můžete si vybrat z následujících cvičení:

Angličáky

Přejeďte s výskokom

Horolezec

Prkno konektory

Kliky

Superman

Dřep s výskokom

Sprint

Co pravidelné cvičení tabaty dostanete?

Pokud týden 2-3 tabata cvičení, těšit se můžete na více aerobní a metabolické výhody, čímž se snižuje množství tělesného tuku, zlepšení kondičky a výkonu, či zvýšení svalové tón. To je také považován za jeden ze způsobů, jak udržet mládí. To je rozhodně stojí za vyzkoušení.

Zdroj foto: flickr.com Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

Pre akčné dievčatá: s tabatou spáliš tuk, zlepšíš kondičku a spevníš svalyPro akční dívky: S tabatou spáliš tuku, zlepšíš kondičku a svaly spevníš

Dva až tři lekce tabaty za týden vám zajistí postavu jako lusk, protože spaluje tuky, tvaruje tělo, zlepšuje kondičku a to vše za 20-30 minut.

Tabata tréning pre tých, ktorí bojujú s časomTabata trénink pro ty, kteří bojují s časem

Lidé mají tisíce výmluv, proč nemohou cvičit.

Tabata tréning zaručí lepšiu kondičku aj postavuTabata školení s cílem zajistit lepší úroveň fitness a physique

Hledáte jednoduchý trénink, který precvičíte celé tělo?

Napsat komentář