Tady je to, Co je To Opravdu chtěl chodit se Striptérkou

Getty

Ženy mají právo vybrat si, co dělají s jejich těla, v životě a ve vztahu k jejich zaměstnání — to ale neznamená, že partneři lidí, kteří pásu jsou plošně podporovat. I striptérky‘ S. O., kteří jsou oporou může bojovat s žárlivostí nebo rozhodnutí; některé jsou zatím více zapnutý, než cokoliv jiného jejich partnery. Cosmopolitan.com mluvil s tři anonymní lidé o své zkušenosti si se striptérkou.

Jaký je váš věk, genderové identity a sexuální orientace?

Muž: jsem 23-rok-starý male.

Muž B: Dvacet sedm, samec, rovnou.

Muž C: já jsem 21-year-old male.

Jak jsi poznal ženu, kterou jsi chodil/chodíš?

Muž A: Jsme zřízený blízko našim přátelům a byli jsme spolu skoro osm měsíců.

Muž B: potkali Jsme se ve škole před lety, a pak znovu za tři roky, kdy se přestěhovala do města jsem žil.

Muž C: potkali Jsme se ve škole asi před dvěma lety a jsme stále spolu v současné době. Když jsem ji potkal, ona byla dříve cam model na chvíli, a pak začala tancovat, když jsme byli spolu na několik měsíců.

Víte, ona byla striptérka/exotické tanečnice, když jste spolu začali chodit? Jak jsi to zjistil?

Muž A: nevěděl jsem, že ona byla striptérka, když jsme se dali dohromady ale zjistil jsem, asi dva týdny poté, když se rozhodla být upřímná.

Muž B: Ne, to jsem nevěděl. Náš vztah začal velmi organicky. Jednu noc asi měsíc do seznamka, ona se zeptala — myslela jsem, že hypoteticky — jak bych reagovala, kdyby ona byla striptérka. Věřím, že jsem odpověděl, že bych se nestaral příliš mnoho. Zeptal jsem se jí žertem, kdyby byla a neřekla ne. Neřekla ano. Nepamatuji si její další odpověď, ale změnili jsme témata poměrně rychle a ani jsem se ho dotknout znovu, že noc. Myslím, že tam byl pohled v jejích očích, nebo možná opatrný odpověď, ale něco v jejím chování zasadil semeno v mé mysli, že to mohlo být, co se jí snažil říct. Já věděla, že některé „servírka“ práci ve čtvrtek a v pátek v noci, že to byla „nóbl“, a že jsem nebyl moc vítán navštívit, zatímco ona pracovala.

Přinesl jsem to zase další den, a ona odložené, a řekl, že by raději, aby si o tom promluvit osobně. Což, samozřejmě, byl potvrzením. Máme pít ten večer a ona mi řekla v baru.

Muž C: řekla mi, Že v obou případech [o obou číslicová a odizolování] o tom, co dělá. Jsme blízko a já jsem jako nejlepší kamarádka, takže když byla vzhledem k stále tanečnice, řekla mi.

Jak jste reagoval?

Muž: byl jsem trochu v popírání na pár okamžiků, ale pak dostala strach, že bych se s ní rozešel, protože to — viděl jsem strach v jejích očích a vzal to vážně. Byl jsem velmi váhala, ale pak jsem si uvědomil, že [to] nebylo to pro ni snadné [řekni mi], a snažil jsem se být open-minded.

Muž B: věřím, že můj partner má tělo, které je jí vlastní, tak intelektuálně neměl jsem a nemám s tím problém. Na základě více emocionální, reaktivní odpověď, i když jsem nebyl imunní k žárlivosti. Před ní jsem měl poměrně konvenční monogamní vztah historie, a tak to byl opravdu pro mě nové.

Muž C: Když mi řekla, zpočátku jsem byl chycen mimo stráž. Nebyl jsem 100 procent na palubě s myšlenkou na první, ale ona mi vysvětlila, že ona byla stále bude respektovat skutečnost, že ona byla ve vztahu se mnou. Uvnitř jsem věděl, že ona by opravdu musel být transparentní, se mnou o tom, co dělá, protože já nejsem tam, když ona je v práci a můžu být žárlivý typ, řekla jsem jí, že ať si ona vybrala bych být pořád s ní a podpořit její rozhodnutí.

Už jste někdy jít na místo, kde pracovala během své směny? Pokud ano, tak jaké to bylo?

Muž A: šel jsem jednou ze zvědavosti. Byla v šoku, šla přímo ke mně a zeptal se, proč jsem tam byla, a já jí řekl, že to byl můj způsob, jak ji podporovat. Políbila mě, ale nevěděl, tanec pro mě.

Muž B: Ne.

Muž C: Tato otázka je opravdu legrační, protože ona se neustále snaží, aby mě jít s ní na směně. Odpovědět na otázku, ne, já ne. Můžu být velmi žárlivý a celkově jsem prostě nemyslím, že je to dobrý nápad.

Myslíte si, jít do strip klubů často? Už jste někdy byli na?

Muž: byl jsem do klubů, určitě víc než hrst časů, od té doby přátelé a já jsem šel do Atlantic City hodně.

Muž B: Ne. Šel jsem jednou s přáteli, ale to opravdu není v mé rutiny.

Muž C: ne a Ne. Možná jeden den.

Má svůj názor striptérky změnilo od doby, kdy jste spolu začali chodit?

Muž: Ano, moje vnímání je radikálně změnil. Šel jsem z pohledu na celý podnik jako sešlý, téměř bordel jako kulturu jen jiný typ herectví — podobné jako herec ve hře.

Muž B: Určitě. Myslím, že jsem součástí nápad agentury, že striptérky a prostitutky obecně může mít do mého porozumění self, identity a sexuality. Myslím, že sex-negativní pohledy byly všudypřítomné, když jsem vyrůstal, a tak myšlenka, že žena může vlastnit její tělo a poskytují transakční sexuální služby bylo v rozporu s mnou. Můj partner mě naučila sex-pozitivní přeformulovat tohoto pohledu a ukázal mi, že jen proto, že to je bohužel pravda [že některé sexuální pracovnice se cítit poníženě, že] neznamená, že je to pravda, pro všechny.

Muž C: No, já si určitě vidět je v jiném světle. Hodně striptérky nejsou jako zřejmý stereotyp — jsou skutečné a normální lidé, a pokud jste se setkal ten, kdo nepracoval, budete pravděpodobně nebude moci říct.

/Copak skutečnost, že ona je/byla striptérka mít vliv na váš sexuální život? Jak na to?

Muž A: To [udělal] snadné být otevřený o ložnici, vzhledem k tomu, že [mluví o sexu] byla součástí našich životů. Sex je vždy citlivé téma na začátku vztahu — jsme trochu obejít a stát se více dopředu o tom, co jsme chtěli. Mě to změnilo trvale ve svých budoucích vztazích, tak vidím, bití kolem bush, jak dětinské. Všichni jsme dospělí, takže bychom měli být otevřené mluvení o sexu bez snickering nebo červená.

Muži B: Po mé první reakce, že se vyvinuli v něco, co jsme oba našli opravdu, ale opravdu sexy a je často součástí našeho hrát. Často jsme dirty-talk prostřednictvím scénářů, které se na něj vztahují, a je to opravdu sexy pro nás.

Muž C: já osobně si myslím, že je velmi sexy, že jsem si se striptérkou. Tam je jen nějaký půvab a tabu, který dělá to vzrušující — myslím tím, jste doslova někým, jehož úkolem je být sexy a svůdné. Nicméně, byl jsem neuvěřitelně nejistá o tom velmi dlouho. Ona hraje postavu, když ona je v práci, tak jsem se bál o to, zda byla upřímná se mnou někdy, a také s vědomím, že dává více kluci na klíně a v noci byl velmi divný … mám za to, nicméně.

Má/měla tančit pro vás soukromě?

Muž: Ona tanci v soukromí, ale to většinou přešel do hraní kolem, v práci, ona byla profesionální a potřeboval být v roli. Doma byla sama a jí to ukázal … To bylo nemožné ji udržet vážnou tvář.

Muž B: Ona dělá, a ona je v tom docela dobrý.

Muž C: já si docela hodně „soukromé tance“— obvykle musím ji vzít na večeři, ale to, co ona dělá pro mě během soukromé tance je mnohem více než kterýkoli z jejích zákazníků, když mají platit.

Jak si/jste se cítil o tom, že slyšel o její práci? Jak se dělá/dělal, že mluví s vámi?

Muž A: nechtěl jsem slyšet nic o její práci, protože to bylo obvykle velmi negativní a já se cítil špatně pro ni, ale nebyli jsme spolu dost dlouho na to, abych se cítila pohodlně, aby spáchal dost, aby plně ji finančně podpořit, a to zejména ve srovnání s penězi udělá. Nenáviděla muže v práci, ale rád pozornost, že řekl, že dívky byly velmi toxické a musela chodit po špičkách a ne někoho urazit.

Muž B: jsem zvědavý a často se jí zeptal, otázky. Je šťastný mluvit, a to bylo zajímavé dozvědět se, jak své zkušenosti a perspektivy, stejně jako příběhy o klientelu a klubu.

Muž C: já mám rád to slyším. Příběhy nejsou to, co byste očekávali — nechce tam sedět a mluvit se mnou o tom, jak si dal někdo tanec, je to spíš jako, „jsem seděl a mluvil, aby to pravidelné, a tady je to, co druh šílené historky, že mi to řekl.“ Rád poslouchám příběhy o tom, jaké má. Ať už je to drama s ostatními dívkami, nebo se zákazníky, to je opravdu zábavné slyšet, a já to vůbec nevadí. Ona také vysílá hodně vtipné striptérka memy můj způsob, a ty jsou vždy zábavné.

Myslíte si, boj s žárlivost? Udělal/udělala jsi, doufám, že váš partner by se zastavit?

Muž A: To vytvořil žárlivost, ale zároveň [datování striptérka] byla zdrojem hrdosti … nikdy jsem ji požádala, aby přestala, to byl způsob, jak pro ni, aby se uživila.

Muž B: mám pocit, že měl objevit později v našem vztahu, když jsem byla větší zkušenosti s non-monogamie (protože jsme se snažili non-monogamie později v našem vztahu), byl bych mnohem méně vadí. Poté, co mi řekl, jsme testovali, co [non-monogamie] byl jako na jeden večer, kdy byla na směny a já jsem věděl, že ona byla na směně, a nemohl jsem to zvládnout. To se mi smutný a žárlivý, a pak vinu za pocit, smutný a žárlivý. Ale v tu chvíli jsem nebyl schopen být pohodlně v takové situaci. Zeptal jsem se jí zastavit [pokusu non-monogamie], a ona to udělala … Pokud ona má pocit, konfliktu nebo frustrace se mnou, že ona nemá opravdu vyjádřil.

Muž C: To bylo zdrojem konfliktů, ale my už jsme dávno řešit to a cítím se mnohem pohodlnější s ním teď, než jsem kdy byl. Chtěl jsem ji zastavit, jakmile a zeptal se jí, ale bohužel jí to říct. Všechno, co chci, je pro její práci, kterou miluje a může ji podpořit.

Jste stanovit žádné hranice, zatímco váš partner je v práci?

Muž: „Ne dojemné zboží.“

Muž B: Ne.

Muž C: Ano, není dovoleno říci zákazníkům, její skutečné jméno, nebo kam chodí do školy, a ona není dovoleno, aby její číslo. To jen se zdá být příliš osobní vzhledem k tomu, kde pracuje a já ji nechci dávat pryč informace k nesprávným lidem, jako stalkeři.

Jakou radu byste dal někomu, kdo je datování striptérka?

Muž A: Pamatuješ si, co říkají v práci je všechno součást představení, jako herec čtení řádků. Kdo je v klubu není nutně ve skutečnosti ji, ona se jen snaží získat tipy.

Muž B: Otevřená komunikace je centrální. Zjistit, jestli je to situace, můžete se cítit pohodlně v, co potřebujete cítit lásku a bezpečí, a sdělí, že na svého partnera. Pokud necítí se váš zeptat, je rozumné, vyjednat podmínky, že se oba budete cítit postaráno. To může rozhodně být náročné vyrovnat se s myšlenkou, zvláště pokud je to pro vás nové. Odpustit však budete reagovat. Stačí být milá a komunikovat.

Muž C: Mluvit o tom, a nastavit hranice a říct svému partnerovi, co se vám nelíbí, když přijde na jejich práci. To se může zdát jako je to děsivá věc, ale pořád je to vztah, a to znamená, že je třeba komunikovat, pokud chcete, aby práce. A vždy mějte na paměti, na konci dne, je to stále práce.

Napsat komentář