Tady je to, Co Lidi Opravdu Chtějí, abys Řekl v Sexts

Troufám si říci, že sexting je intenzivnější a zranitelnější než skutečný sex. IRL sex nemá PŘÍJMY jako sexting, a to je těžké říct, jak ~v~ něco, co ten druhý je, když vše, co dostanete zpět, je Helvetica Neue. Cosmopolitan.com mluvil se třemi anonymní twentysomething lidi o jejich sexting preference a postupy (a jejich nejvíce ceněné sext odvoz) v tolik potřebné úsilí, aby zjistit, co přesně muži dokonce chtějí, když to přijde k sexting.

, Jak starý jsi?

Muž: Dvacet-jedna.Muž B: Dvacet čtyři.Muž C: Dvacet tři.

Které aplikace používáte sext?

Muž A: A Primárně Je Snapchat. Muž B: Jen dobré ol‘ iMessage. Muž C: Jen obvyklé komunikační prostředky. Facebook Messenger, Gchat občas.

Jaký je nejlepší sext jste kdy dostal?

Muž: Pass.Muž B: Jakmile dívka rozeslal mě poté, co všichni ostatní spí na dívčí noc, a opravdu to na tom, že zatímco její přátelé byli všichni spí kolem ní. A out-of-město přípojka někdy sexts, abych mluvil o našem příštím zasedání, a to je vždycky fantastické. Muž C: To je tak trapný. Ale byl jsem zatoužil pro tuto dívku tak těžké, a já si myslela, že ~~tak mimo mou ligu. Ale pak jsme skončili sledování filmu společně, a ukázalo se, že mě má ráda, a ona mě poslala všechny tyto akty druhý den, a to byl první moment, kdy jsem si uvědomil, že jsem dobře vypadající dost, aby střílel na každého, já chci spát, a to bylo nejvíce motivující pocit ve vesmíru.

Už jste někdy rozeslal na veřejnosti?

Muž A: Ne.Muž B: několikrát. Většinou během prostoje v práci, jednou nebo dvakrát během hodiny, když jsem byl ještě ve škole.Muž C: jo, rozhodně. Poslal jsem spoustu sexts ve třídě. Jsem rozeslal někdo z show není příliš dlouho.

Už jste někdy provádí na sexting convo, zatímco jen tak o svůj den, běží pochůzky, nebo co? Udělal jsi lež o vaší poloze, aby osoby, které byly sexting?

Muž: Uhhh, ano. Dost rozpačitě, zatímco jsem byl ve třídě, budeme posílat nahé fotky sebe. Muž B: No, ano a ne. Jsem rozeslal zatímco dělá normální věci, jako být v práci nebo v obchodě, ale obvykle jsem upřímný o tom, kde jsem—, že mírné zalomení faktor téměř dělá to více zábavné.Muž C: já jsem rozhodně provádět špinavé sext convo, zatímco žije svůj život. Nemyslím si, že jsem kdy lhal o tom, kde jsem byl.

Které dáváte přednost: přijímání nebo odesílání nahé fotky?

Muž: myslím, že to záleží jen na tom, kdo potřebuje získat víc. Když jsem nadržená, a moje drahá polovička je pryč ode mě a ví, že pak bych raději přijímat nebo naopak. Muž B: S upozorněním, že v ideálním případě vede k další, líbí se mi jejich odeslání. Jsem hrdý na to, být spisovatel, a s vědomím, že moje slova mají bezprostřední a prvotní vliv na jinou osobu je obrovský bonus pro mě. Muž C: Samozřejmě mám rád obě, ale myslím, že jsem něco jako jejich odesláním? Já nevím, jsem tvrdě pracovat na své nahé fotky.

Jste čestný sexter? Jako když řeknete, „já jsem tak tvrdě, rn,“ jste skutečně tak těžké rn?

Muž: já jsem docela upřímný člověk, takže si nemyslím, že bych o něčem takovém lhát. Muž B: Většinu času. Někdy to není úplně praktické, aby chodil stavět stan, ale obvykle vám řekne, dívka, že jsem opravdu pocit, že to na chvíli. Muž C: já myslím, že z větší části jsem byl docela upřímný. Když říkám někdo, co chci udělat, aby se jim, že nemá smysl vymýšlet.

Už jste někdy předstíral sext orgasmu?

Muž: sext orgasmu? Muž B: moc často Ne, ale někdy chci jít do postele, víš?Muž C: já si to nemyslím, ne.

Myslíš, že to někdo zfalšoval sext orgasmus s tebou?

Muž: Ahhhhhh, já nevím!Muž B: jsem rád, že se to nikdy nestalo, ale občas jsou to i další lidi, jen chci jít do postele taky.Muž C: Tam je žádný způsob, jak vědět, ale myslím, že ne.

Máte v plánu žít mimo své nahé fotky IRL? Jako, dělat věci, které jste rozeslal o s váš partner, když jste ji vidět?

Muž: Ano.Muž B: jsem obvykle dělat, v závislosti na partnera a konverzaci. Někdy sexting s někým, koho nemám vlastně byli, než vede k trapnosti, když to dělal, ale sexting s partnerem může být dobrý warmup pokud chceme vyzkoušet něco zvrhlého. Muž C: jasně, chápu, že je to zábava, ale také si myslím, že většina z mých nejlepších sexting se stane s lidmi, které jsem neviděla nutně potkal. To je ta největší zábava. Dostanete se stavět věci, a to je skutečný zákon, že mnohem více vzrušující.

Jste více či méně dobrodružné prostřednictvím sext ve srovnání s IRL?

Muž: myslím, že to samé?Muž B: Rozhodně odvážnější v sext. Muž C: já bych řekl, že jsem o to samé.

Máte raději začít sext rozhovor nebo být překvapen, s sext?

Muž A: na tom nezáleží.Muž B: Překvapení nahé fotky jsou fakt úžasný. Muž C: Občas překvapen! Je to také zábavné nechat věci tak nějak tam jít.

By jsi někdy sext s někým, koho jste nikdy nepotkal osobně?

Muž: Ne, nechtěl. Muž B: Jasně, není to to, co Internet je v podstatě postaven na? Muž C: samozřejmě. To je celý bod.

Už jste někdy rozeslal přes Tinder?

Muž A: Ne. Muž B: Ne, kdysi jsme na tom místě, já obvykle požádat je, aby smiluj se na mé údaje a text mě místo. Muž C: Určitě, jednou nebo dvakrát.

V sext fotky, dáváte přednost plné akty nebo jako tease-y fotky?

Muž: Plný aktů.Muž B: Tease-y akty jsou lepší — plná nahota je nejlepší objevili osobně. Muž C: já jako lichotivé nahé fotky, tak ať už to skončí, já jsem dolů. Řeknu ultra close-up zející kretén ne, to opravdu není pro mě.

Vadí ti, když nemůžeš vidět něčí tvář v nude pic?

Muž: já bych raději vidět jejich tváře, ale to může být jen osobní preference. Muž B: já nemám žádné preference. Dívky jsou obvykle pohodlnější, ne ukazovat svou tvář v tělové barvě, a jsem šťastný, že jsem se tomu přizpůsobila. Muž C: já raději vidět tvář, jako to je věc důvěry. myslím. To je více intimní a méně pravděpodobné, že být starý foto co pošle kdokoliv.

Jak se cítíte o zrcadlo selfie nahé fotky?

Muž A: opravdu nemám názor. Nevadí mi to.Muž B: nevidím důvod být vybíravý o akty holka bere pro mě. Muž C: já nemám žádné pocity o tom, jak vážně. Tak dlouho, jak jsem při pohledu na někoho, nahý, to mi nevadí.

Máte politiky o zachování nebo odstranění jakékoli akty výměnu?

Muž A: Tam byla vzájemná dohoda, že nebudeme držet akty, ale měl jsem nějaké ukázky textů, než se mi vybil telefon. Muži B: Na střední škole jsem si vždycky mazat. Ale teď jsem obvykle držet je, dokud ta holka se mě ptá na jejich odstranění. Muž C: já mám na svém počítači soubor s názvem „Všechny Moje Přátele“, to je docela komplexní katalog akty datovat se k přinejmenším prváku na vysoké škole.

Co uděláte, když někdo postoupí své nahé fotky do skupiny textu, nebo dát ji on-line?

Muž: já bych být zděšen. Doufám, že osoba, která přijímá toho sext by integritu ctít a respektovat jiné osoby bez ohledu na to, jak špatně ten vztah skončil.Muž B: tak dlouho, Jak to nebylo trapné, já bych se modlit, abych neudělal chybu, nic. Muž C: já bych se být v rozpacích, ale také trochu jako, Jo, cokoliv. Také jsem si, že jsem docela dobrý sexter, takže lidé by to být alespoň trochu zapůsobil.

Napsat komentář