Tady je to, Co se Skrývá od Vás

Váš muž může dát TMI o jeho biologické funkce, ale tam jsou některé oblasti svého života, že on drží pod pokličkou, protože se stydí, je plachý, nebo jen prostý strach z toho, jak budete reagovat. Zde jsou čtyři z nich.

Jeho Přátelé Jsou Psi

Pravděpodobně jste podezření, že váš muž se změní na jinou osobu, kolem jeho kamarádi. On ví, že si myslíš tohle, tak pokud jeho přátelé jsou banda chlast-supění, sukně-honí delikventy, nemá absolutně žádnou motivaci, aby odhalit to na vás. „Jsem rád, moji přátelé, bez ohledu na jejich chyby,“ říká John, 27. „Také jsem rád visí ven s nimi, ale to neznamená, že zapojit se do všech jejich méně-než-zdravé chování.“ Pokud jste mu věřit chovat — nemusíte ho vyslýchat o své noci ven a vyhnout se pomlouvat své kamarády — bude věřit natolik, aby vysvětlit, jak Tijuana Tom dostal jeho přezdívku.

On Jen Dostal vynadáno od Svého Šéfa

Několik věcí, může zcela zničit něčí self-image jako špatný výkon v práci. Takže, když se věci jít
jižní v práci, udělá, co může, aby se zabránilo, že to. „Jsem opravdu rád mluvit s mou přítelkyní, když věci mi vadí, ale bez ohledu na to, jak mizerně se cítím o získání načapali v práci, to je jedna věc, nikdy jsem jí to říct,“ přiznává Chris, 33. „Mám pocit, že jsem ji ještě potřebovat, aby se o mě vysoké mínění, když ostatní lidé nemají.“

Obává se, že Jsi Mimo Svou Ligu

Muži samozřejmě jít po horké holky, a vlastně stále může být obrovské ego. Ale pro některé lidi, to se stává ego poprsí, když se otázka, zda skutečně zaslouží. „Moje ex byla součástí-čas modelu, a ona se otočila tak mnoho hlav, to bylo nemožné být nejistý o své vlastní vzhled,“ vysvětluje Jeremy, 35. Váš člověk by nikdy připustit, aby se podobné krize důvěry, takže ho uklidnit tím, že splácet několik komplimentů, že není pochyb o tom nešetří na vás.

Jeho Rodina Je Šílená

Bohužel, dysfunkční rodiny jsou mnohem méně vtipné, než v reálném životě jsou v prime-time situační komedie. Lidi si myslí, že jsou obrovské vztah červené vlajky pro ženy, tak dělají jejich nejlepší držet bláznivé příbuzné skryté. „Moje máma a táta měl hroznou rozvodu, a můj bratr strávil dva roky ve vězení,“ připouští Steve, 30. „Ale já určitě ne vysílání, které, protože nechci, aby si holky mysleli, že je to, co můj případný rodinný život bude podobat.“ A protože nemůže udržet svou rodinu skryté navždy, pamatujte si: matice může spadnout daleko od stromu.

Napsat komentář