Tady je to, Co se Stane, Když Vás Text Své nic Netušící Ex Smutný Adele Lyrics

Twitter

Adele klesl „Ahoj,“ její první singl v pěti letech minulého týdne, a Internetu zpanikařil. To také používá píseň duše-drcení texty pro zvláštní věci, jako matoucí ex přítele! Mary Caldarella, student na Auburn University, zveřejněné na výše uvedené screenshoty na Twitter, ve kterých jí nic netušící ex Matt nemá tušení, co se jí sakra děje. Tweet je pryč většinově virové.

„Věděl jsem, že texty by bylo ideální poslat na můj ex,“ řekl Caldarella Cosmopolitan.com prostřednictvím e-mailu. „Jen jsem chtěl vidět, jak bude reagovat.“ Nevěděl, přesně si to dobře, řekla, jako všichni z jejich rodného města to viděl a rozšířila ji. „On rozhodně nebyl šťastný o [tweet],“ ona pokračovala, ale ona doufá, že to je něco, co mohou oba podívat se zpět na to a smát se na jeden den.

Jako její tweet pokračuje vyhodit do povětří, Caldarella řekl, lidé nenávidí na ní on-line. Nesnažila se být nenávistný zasláním textu nebo zveřejnění tweetu — to mělo být vtipné.

A to je, děvče. Chystám se vzít stránku z knihy a začít posílat lidi některé staré školy Avril, když nemůžu už s nimi. „Musím jít, musím jít, musím jít a nechat o samotě“ by mělo stačit, ne?

Napsat komentář