Tak uvidíš Svého Ex

Budete mít doom zimnice a chce zvracet, jakmile vidíte jeho jméno na Facebook seznam RSVP. Neexistuje žádný způsob, jak to změnit. Tam je, nicméně, konstruktivní způsob, jak se s tím vypořádat — což není pláč na záchodě v práci, když splachování toalety opakovaně ve snaze tlumit své výkřiky zoufalství. Jít se napít vody a přeskupit emocionálně.

Dobrou zprávou je, že jste to očekávali, spíše než dostat pěstí do žaludku/srdce/vagina nepřipravené — nejste běží do něj na ulici s špinavé vlasy a obarvené Seniorů 05 mikina. Špatná zpráva je, že teď máte od teď do strany, aby se projít všechny možné scénáře ve své mysli, až budete cítit, jako byste patřit v Girl, Interrupted. Tam je lepší místo pro kanál této energie: tělocvičně.

Práce, jak brzy, jak můžete, místo toho, soustružení do stresu-jíst nebo self-destruktivní chování. To bude uvolňovat pozitivní endorfiny ve vašem těle, vzít svou mysl mimo něj, a poskytovat odbytiště pro své nervózní energie. To bude také dát něco dělat, krom toho všechny své spolupracovníky podívejte se na jeho potenciální nová přítelkyně je Twitter a zeptat se jich, jestli je vtipná-vtipné, nebo prostě divný vtipný.

Nenechte spadnout do „Ukážu Se a Vypadat skvěle a Hodit Diamant v Jeho očích a Chodit Ven S Hlavou Vysoko, Protože jsem Divoký“ past. Být realistické. Jasně, to zní skvěle. V teorii. Ale často, bez ohledu na to, jak moc jste si připravili sami, jako je:

Tam je šance, že byste mohli skončit více, jako je:

A to je v POŘÁDKU! Potřebujete, aby vaše vlastní štěstí nad ukázala své ex, že jste to skvěle i bez něj. Tento druh mentality zdá se, že přijít často s bývalýma: „půjdu na ten večírek, takže vidí, jak úžasně vypadám!“ Nebo: „spím s ním, aby mu to vrátit!“ Ne. Bez ohledu na to, jak moc Criss Angel Mindfreaking jste přesvědčili sami sebe, že děláte, nechat ho uvnitř vás není pomsta. Ani se chystá na večírek, kde on a jeho nová přítelkyně bude, házet své dokonalé vlasy, předstírat, že je všechno Super a že tam není metaforický vidlička trčí z vašeho srdce. Bydlet daleko od něj je jediný skutečný způsob, jak se přes něj dostat.

Jít, pokud si opravdu myslíte, že to bude hrát tak, jak chcete, aby to. Ale pokud tam je docela dobrá šance, že to bude skutečně hrát s tebou opít, mít jeden z těch zub-zoufale strašné porozchodová konverzace, a potenciálně jít domů s ním, a pak nenávidí sami sebe, pak byste se měli vyhnout hovno z této strany.

Plus, bude se divit, kde jste, což je vždy dobré. Můžete být doma a dívat se Frasier s vaší kočkou, ale pokud ví, že jste na 40/40 Club s manželskou sedm a sedmičky s Ryanem Goslingem.

Pokud vypadáš jak moc se snažíš, tak to bude oka-rollingly zřejmé. Chcete vypadat skvěle, ale nemají ukázat se v oblečení, které úmluvu model by nosit na auto show. Chybovat na straně low-key. Žádné boty na platformě. Dostat se pohádali, jestli chceš, ale to by mělo být jediná zvláštní věc, kterou uděláte. Nikdy nepodceňujte sílu těsné džíny a tričko.

Připravte se na cokoliv. On by mohl být s jinou holkou. Nebo chlap. Nebo klaun. Nebo poštovní schránky. Nebo být mnohem tlustší nebo tenčí, nebo kentaur. OK, asi není kentaur, ale jen připravit na cokoliv.

Jeden (1) (uno) (eins) pít. Posloucháš mě? . Zde je místo, kde se snažil-a-pravda, DOLE metoda přichází do hry: Pít, Odejít dřív. To je zkratka, která vám zachrání život/důstojnost. Když jste v situaci strany s ex, odklonit se od DOLE na vlastní nebezpečí — jen vím, že byste mohli skončit pěšky 50 bloků domů z čínské čtvrti Chelsea, pláč, krev v botě. Ne, že by se to stalo komukoliv. Jehož jméno je moje.

A neber super sexy chlap, aby žárlil, nebo s náhodnou na taneční parket, aby žárlil, nebo popíchal nedaleké Velký Pták, aby ho žárlivý. Neměl bys být hákování s někým jiným za jakýmkoliv účelem kromě své vlastní potěšení. Neradostný makeout session bude (pravděpodobně) jen aby ses cítil víc jako roadkill. Na druhou stranu, pokud děláte to, protože vás vlastně chci odskočit a dát na show pro vaše ex — jít na to.

Vaya con dios.

Image přes Getty

Napsat komentář