Takže jaká práce vás na této polokouli BOSU?

Přemýšlíte nad novou cvičení rutiny? To je pro vás aerobní příliš složité a nudné posilovny? Máme pro vás tip! Pro hodiny cvičení BOSU řádně zapotíte, dokonce oba.

Vypadá to docela legrační, když stojíte na polokouli, kde budete muset provést určité cvičení, které vám ukáže, instruktor a zároveň chcete zachovat. Nejdřív jsem si myslel, "No, to je, když budu celou hodinu kymácať s cílem nespadnúť, tak to je moc nezacvičím". Ale co se nestalo. Pomalu jsem zjistil, kde v tomto cvičení je pes pohřben, a najednou jsem cvičila, než ostatní. A řeknu vám, takový svalovicu, co jsem měla po tomto cvičení, je to tady už dávno není….Pro pocit, že jsem řádně zacvičila, stál za to 🙂

Co je BOSU cvičení? Jste ve fitku něco v jízdním řádu nemají? Nevadí! Bosu můžete cvičit i doma. A my se budeme snažit přiblížit, o co se jedná.

Zábavné cvičení na BOSU

BOSU je vlastně nazývá zařízení, – speciální hemisféry, která se při cvičení používá. Podle ní pomenovalo celé cvičení. Úplný název tohoto zařízení je BOSU Balance Trainer, které jsou vytvořeny z jedné strany "napůl" gymnastickej míč a na druhé straně, je plná plochá deska. Celý vtip spočívá v tom, že gumy polovina může skákat, dělat kliky, šedý – ľahy a mnoho dalších cvičení. Ještě více zábavy, nicméně, budete, když jste na řadě. Najednou budete stát na rovné náhorní plošině, s tím, že gumové části budou pod vámi. Proto hovoříme o zábavu? Zkuste to a uvidíte 🙂

Co je úspěch BOSU?

V první řadě musíme zdůraznit, že cvičení na BOSU je vhodné pro ženy, ale také muži. Vůbec není jen o ženských cvičení. Praxe mohou být všechny věkové kategorie.

Jeho jedinečnost spočívá v tom, že:

  • Komplexně posiluje svaly celého těla
  • To funguje hluboký stabilizační systém. To zapojuje hluboko uložené svaly, především v oblasti trupu a zad.
  • Posiluje šlachy a vazy
  • Zajišťuje lepší koordinaci pohybů a držení těla
  • Má vliv na redukci tuku! Jedinečnou šanci, jak zhubnout, a také posílit vaše tělo

 

Již po první lekci se budete cítit, že vaše tělo při cvičení, pracovat trochu jinak, než jste zvyklí. Po celou dobu musíte se opravdu soustředit a mít tělo pod kontrolou. Jinak, rutinu, to může zvládnout velmi těžké najít.

A když to není vaše fit centrum, zacvičte si doma

Pokud vaše fitko takové cvičení není ve vašem plánu, nebo vás do fit centra prostě nechce, zacvičte doma. Je to téměř ideální cvičení na doma. Jen je třeba vědět, jak s bosu správné praxe! Že ti poškození.

Úplně poprvé, doporučujeme vám cvičit ve fit centru pod vedením zkušeného instruktora, který vám to ukazuje a dohliadne, že jste cvičili správně. Můžete si také koupit DVD a cvičit podle návodu. To je také způsob.

Ti, kteří jsou BOSU to zkusil charakterizujeme ho žít a akční cvičení. Rozhodně není nudné. Ten chlap je frajer zapotí a přitom to cvičení neskutečně baví.

Věříme, že bude dostatečně motivovat. Tak šup šup, aby to vyzkoušet. A když budete mít "po tom", přijďte nám říct, co to bylo 🙂

Napsat komentář