Tam Je Nyní Padesát Odstínů Šedi Dovolená Balíček, aby se Vaše Perverzní Sny

Původní Skupina

Pokud hledáte, aby váš Den svatého Valentýna Padesát Odstínů léčby, můžete experimentovat s nějaké špinavé mluvit, nebo trochu role-play. Nebo můžete opřít celou cestu a hlavu na Desire Riviera Maya Resort nebo Desire Pearl Resort Riviera Maya, dva pouze pro dospělé, all inclusive, oblečení volitelné páry letovisek v Mexiku, aby dopřát v jejich „50 Odstínů Touhy“ balíček. To zahrnuje čokoláda potkávací jahody, šlehačkou a Šampaňské (ale ne Christian Grey s příchutí nanuky, omlouvám se), aby nastavit náladu. Další: bondage, včetně flogger, roubík, a dvoje pouta, takže si můžete sestavit svůj vlastní mini Červeném Pokoji Bolesti, doufejme, že mínus emocionální zneužívání, že je Křesťan, je opravdu oblíbený nástroj. A pak je tu striptérku show, takže i vy můžete zažít, co to sakra se děje na fotografii nahoře.

Původní Skupina

Sestra střediska nabízejí balíček poskytovat své hosty „příležitost žít své fantazie o tom, že dominantní nebo submisivní v soudný-free zone s všechny nástroje potřebné k tomu,“ jak Rodrigo de la Pena, výkonným ŘEDITELEM společnosti za středisek, uvedl v tiskové zprávě. Ale pokud si jen chcete jít do bazénu, to je v pohodě: je To perfektní snové nastavení vyprávět své podřízené jsi přišla o panenství ve věku 15 až tvoje máma je BFF. S cílem, jako je tento, to nebude ani faze ji.

Původní Skupina

Zatímco „50 Odstínů Touhy“ balíček je Den svatého Valentýna-zavěšen nabízí, naštěstí resort je „Fantasy Menu“ je k dispozici po celý rok, kompletní s předměty, jako je například „Romantická Večeře na Pláži,“ což je přesně to,, a „Altán Vášně, Večeře A Sex“, který se zdá být také romantické večeře na pláži, ale jsi pod altánem. Bohužel, nezdá se, že existují nějaké moody milionáři přítomny, aby zajistily, že jste jedli dost z vašeho steaku, než budete mít sex.

Původní Skupina

„Světla, Kamera, Akce“ balíček, mezitím zahrnuje „profesionální filmaře, který bude řídit pár zkušeností jejich fantazie a máte upravené video se vzít a prožít v soukromí jejich domova.“ Říkejte mi blázen, ale já bych asi raději, aby to paměť jen vzpomínka.

Původní Skupina

Pokud jste, stejně jako já, bude přilepená doma Den tohoto svatého Valentýna, můžete vždy obnovit tento smyslový zážitek v pohodlí své vlastní oddělené postele: Jednoduše vypněte světla, takže si můžete udělat z hromady špinavého oblečení, na podlaze, prach, co sex hračky jsou ležící kolem, a vzít svůj notebook najít Padesát Odstínů inspirovaných porno, který mluví k vám.

Jsi na vlastní pěst najít Jamie Dornan dvojník, aby se k vám, ale to bylo nikdy zahrnuty v tomto balíčku tak jako tak.

Napsat komentář