Tato Kráska a Zvíře Návrh Bude Tát Své Ledově Chladné Srdce

Je to příběh starý jako čas: Chlapec potká dívku, chlapec a dívka zamilovat, chlapec plány propracované, romantický, Kráska a Zvíře-themed návrh na dívku, chlapec a dívka žít šťastně až do smrti.

Nebo, alespoň, že je to pohádka Imgur uživatel jel2930 jen přivedl k životu pro svou přítelkyni — a jeho příběh dokazuje, že Disney princes (a princezny) všude skutečně potřebují zvýšit svou hru nahoru. V sérii fotografií vyslaných do Imgur v neděli, jel2930 vysvětluje, že jeho přítelkyně Cara byl posedlý Belle z Kráska a Zvíře, protože ona byla dítě, tak chtěl, aby její oblíbený film na život, když ji požádal o ruku.

„To je Cara, můj nejlepší přítel a partner v trestné činnosti,“ řekl titulky na první fotografii. „Vyrůstala obdivovat Belle z Kráska a Zvíře. Chtějí obnovit slavné scéně, rozhodl jsem se, aby jí šaty se shoduje s mým návrhem.“

Takže jel2930 udělal právě to: Pomocí levné šicí stroj („a kávu. Hodně kávy.“), on dělal nádherné rekreační Belle šaty z taneční scény v Disney filmu. A stejně jako Popelčin střevíček, je to perfektně.

Ale zdá se, že na zakázku šaty nebylo vše, co měl v rukávu. Aby se skutečně dát třešničkou na dortu, jel2930 se rozhodl zeptat na umístění Belle bych rozhodně schvaluji — Iowa State Parks Knihovna Periodika Místnosti.

Spoiler alert: Tento příběh rozhodně má šťastný konec.

Napsat komentář