Tato Nová Aplikace Bude Dělat Ghosting pro Vás

Pokud jste někdy bojoval, jak se zbavit, že Bumble kámo, kteří si nemohou vzít náznak, pravděpodobně jste si přáli, abyste mohli dát telefon na cizince a nechat to zvládnout. A protože se jedná 2016, nyní je tu aplikace, která dělá přesně to, Engadget zpráv.

Pokud již máte aplikaci Hořák, který umožňuje, aby vaše vlastní telefonní čísla a pak se jich zbavit, pokud potřebujete, tvůrci, že aplikace je společníkem aplikace pro vás. Jakmile otevřete Hořák, můžete aktivovat Ghostbot, a oni budou posílat na osobu, kterou jste ghosting obecné odpovědi, které nejsou hrubé, ale jsou rozhodně neutrální.

Jak se tato aplikace zjistit, které lidé posílat nejasné ghosting odpovědi? Využívá své magické analytické schopnosti podívat se na texty, které jste si na své číslo a rozhodla, které z nich by měl problém získat zástupný.

Je vázán, aby se občas vynechání jiskry při zapalování? Jo, ale teoreticky, pokud to vysílá ghosting-esque zprávu, můžete vždy vzít otěže zpátky a říct: „JK, pojďme vyvěsíme v úterý. Nechci tě nenávidím!“ Nebo něco méně divné.

Napsat komentář