Tato Žena Ji Našla Anonymní Dárce Spermatu a Spadl v Lásce S Ním

Hart and Anderson' /

Aminah Hart, 42, myslel, že to bylo důležité, že vím, kdo je anonymní dárce spermatu a otec jejího dítěte byl. Nečekala, že u dvou z nich k pádu v lásce [přes ABC.

Hart se rozhodli použít spermie dárce poté, co ztratil dva syny, aby vzácná genetická porucha, která neměla vliv ženy. Hart odmítl použít výběr pohlaví (a to navzdory skutečnosti, že je k dispozici, když jde přes in vitro fertilizace), ale ulevilo se mi zjistit, nosila holka. Předpokládala, že by jen vychovávat dítě jako svobodná matka a to by byl konec. Ale ona byla nucena hledat muže, který sám sebe popsal jako „šťastný a zdravý“ na dárcovský formulář.

Scott Andersen, otec čtyř dětí, AFL trenér a chovatel dobytka, darované spermie, protože si myslel, že to byla správná věc dělat. „Lidé darovat krev a tak. Proč by nemohla někomu pomoci?“ říká. On souhlasil, že opustit své kontaktní informace k dispozici, ale nečekal jsem, že bych slyšet od matky, daroval léta. Byl překvapený, že dostal e-mail s obrázky Hartová a její dcera Leila, ale souhlasil, že setkat se s nimi. Oba se rychle dohodli, že Anderson by měl být součástí Leila život.

Andersen a Hart rychle rostl blízko, s Anderson nakonec se rozešel s ženou, se kterou chodil v té době. Dva byli spolu rok a jsou tak zapojeni do Leila život, stejně jako životy Anderson další čtyři děti. Jak Hart říká: „to, Že dárce dítě jako poslední sourozenec v rodině je velmi moderní twist, viď?“

Napsat komentář