Tato Žena Obdržela Stovky Omluvy Po Blogu O Muži Masturbace Před Ní Šel Virové

Britské cestovní blogger, který psal o své zkušenosti s mužem v Indii, který byl na ni zíral a masturbovat je teď dostávají stovky omluvu od lidí z Indie, The Daily Dot zprávy.

Lucy Hemmings je originální příběh zapojených sedí na autobusové zastávce v Bombaji, a pozoruji, muž vytáhl jeho penis a sledoval ji, jak masturbuje před ní. Ona říká, že bohužel to není poprvé, co se to stalo s ní, zatímco ona byla na cestách, ale tento incident se cítila ještě hůř než ty předchozí, protože muž, „vzal [můj] svoboda“ a protože její otázku dobroty Indii, zemi miluje.

Hemmings vyslán zpět v Březnu, ale to byl jen zvedl ScoopWhoop před několika dny, což způsobuje nárůst omluvu od Indické ženy a muži, kteří nenávidí, že se to stalo jí.

Lucy Hemmings Lucy Hemmings Lucy Hemmings

Hemmings dal Cosmopolitan.com následující prohlášení o své zkušenosti:

Byl jsem tak šťastný, aby obdrželi takové neuvěřitelné poselství lásky a podpory od nádherné a obavy lidí po celém světě, přičemž většina z nich byla od Indiánů omlouvat jménem tohoto muže. Nikdy jsem požádal o omluvu, ale ukazují, že podpora byla skutečně pokořující. Přes sociální sítě jsem dostal přes 600 zpráv — a oni jsou stále ještě na cestě. To se skutečně potvrdilo svou absolutní lásku a obdiv pro Indii. Navíc to bylo velké oko-otvírák na naslouchání druhým sdílet své příběhy. Ženy z celého světa, byly e-mailem své zkušenosti, stejně jako počet Indických žen. Mám pocit, že je tak důležité, že jsme schopni hovořit o složitých otázkách, jako je tento, a vytvořit bezpečné místo, kde říkají, že toto chování by nikdy neměla být tolerována.

BRB. Rezervace na výlet do Indie.

Napsat komentář