Těchto 5 Sloves Bude Zcela Změnit Váš Milostný Život

Často jsme se zmást něco důležitého o lásce. Máme tendenci vidět to jako stav nadšení. Ale „láska“ je sloveso, a slovesa jsou dynamické. Vyplývá akce, záměr a zodpovědnost. Zaměřením se na těchto pět sloves, lidé mohou velmi konkrétně zlepšit své stávající vztahy a jejich schopnost být úspěšný v budoucím vztahu. Nemusíte řešit všech pět najednou. Ty, které nechodí tak snadno pro vás? Zaměřit se na připravujou ty první.

Dát

Pravda, což je schopnost být naladěn na potřeby někoho jiného, aby to člověk zvláštní pocit, miloval, a jako by záležitost. Pokud máte pocit, že by mohlo být více, může to být proto, že jste vyrůstal pocit, že nikdo nikdy nebránil vaše potřeby, takže si musel, aby se stal divoký obránce sami. Můžete mít pocit, že když dáte, můžete přijít. Pokud je to ten případ, praxe, že se dává, i když nemáte něco hmatatelného získat na oplátku. (K ostatním je také silný antidepresivum. Když dáte, budete se cítit, jako byste mít.)

Dává váš partner vám dává sílu — ne přes někoho, ale moc rostou vaše pouto. Nemusíte dávat velké, drahé dárky. Malé věci ve skutečnosti znamenat více, když se dělá pravidelně: skladování v lednici se svým partnerem oblíbené víno, dává masáž zad, pokud on nebo ona měla dlouhý den. To může být o tom dát svůj čas, svou pozornost. A pojďme přemýšlet o tom, dávat sexuálně. Nemělo by to být otázka poskytování s cílem získat — v ideálním případě, dát někomu by měla přijít z místa důvěry a velkorysosti, a ne nejistotu nebo povinnost.

Přemýšlejte o tom, jak mnoho aktů, dává vám udělal v posledních několika týdnech versus každý jiný druh interakce. To by mělo být v rovnováze. A to by mělo jít v obou směrech.

Přijímat

Víš, těch lidí, kteří nemohou přijímat kompliment? Mnozí se nikdy opravdu dostal, pokud tam byla podmínka, a mají pevný čas důvěřující, že by někdo chtěl dát na ně ne jako zástěrku, že se ptám na něco, ale pro žádný jiný důvod, než udělat něco hezkého pro ně. Pokud obdrží něco — pochvala, dar, druh gesto — dělá máte pocit, jako když někomu dlužíš, budete muset trénovat.

Přijímání znamená věřit, někdo se stará o vás prostě za to, kdo jste. A příjem je zvláště citlivý v sexu: nechat jít, ne předstírat to, když někdo se snaží, aby se budete cítit dobře. Vztah nemůže být zcela upřímný, pokud se obě strany jsou pohodlné přijímání, zvláště když to, co dostáváte je radost.

Aby Se

Muži jsou učil, aby se to, co potřebují, být sexuálně asertivní. Ženy byli vyškoleni, že cokoliv, co mi potěšením chlap dává je to, co dostanete. Ale to nefunguje. Někdy neví, jak se, prosím vás. Někdy jen vy víte, a sdílení, že znalosti a brát to, co potřebujete, je, jak se bude vyvíjet spolu sexuálně.

Asertivita vám pomůže přistát zaměstnání nebo povýšení v práci, a to je důležité, v ložnici stejně. Říkám ženám, že užívání nemusí být agresivní. Je rozdíl mezi tím, být asertivní a agresivní. První zahrnuje zdravý smysl pro nárok. Druhé je použití síly přes někoho něco dostat.

Přemýšlet o frázi „váš čas.“ Když jsem se zeptat žen, co by mohlo být lepší, o jejich sexuálním životě, mnoho řekni mi, že chtějí, aby jejich partneři zpomalit, držet a dotýkat se jich více. Říkám jim, přičemž svůj čas, znamená dát sami povolení, aby si tu dobu a jemně se prosazovat. Řekni mu: „mám rád, když se mě dotkneš tady. Aby dělal to. To je opravdu pěkné.“ Užívání a ptají se sousedé navzájem. Někdy potřebují být praktikována dohromady.

Dává váš partner vám dává sílu — ne přes někoho, ale moc rostou vaše pouto.

Odmítnout

Bohužel, některé věci se nemění snadno. Ženy dělají hromadu věcí, které nemají rádi, v posteli, protože zápasí s tím, jak říct ne. Ale aby bylo cítit, jako byste může souhlas, musíte také pocit, že máte možnost odmítnout.

Ženy často jít spolu s věcmi, aby se zabránilo bolí chlapa pocity. Na to já říkám, že může, jako jste vy, pokud budete dělat tyto věci, ale nebude se vám líbit sami. Jeden klíč na příjemný sexuální život a vztah je naučit se říct ne, tak to neznamená, že zavřete dveře úplně. „Jsem šťastný, vyzkoušet některé věci, ale pokud to není dobrý pocit, nechci pokračovat.“ „Způsob, jakým to děláme teď není příjemné. Možná bychom mohli zkusit něco jiného.“

Vyplatí se naučit říkat ne způsobem, který neznamená, že člověk cítí odmítnut nebo nemilovaná. Říct ne — a kterým se stanoví hranice — je základní rozměr ve vztahu. Někdy ne hned, někdy to není dělat to tímto způsobem. Ale v každém vztahu, musíte vědět, kde nemůžete jít.

Hrát

Schopnost být hloupé a hravý spolu je tak důležité, aby pár dluhopisů. Od chvíle, kdy jsme se narodili, jsme se spojit s lidmi, tím, že hraje. To je, jak jsme se naučit důvěřovat a riskovat. A zjistili jsme hodně o osobě, a jak jsme kompatibilní, jak hrají:, Kteří porušují pravidla? Kdo je dobrý sport? Hraje vám umožní být kreativní a sen společně, obcházení útrapy reality. Jdeme po ulici, a najednou, beru tvou ruku a chůze pozpátku, a my se budeme smát.

Schopnost být hloupé a hravý spolu je tak důležité, aby pár dluhopisů.

To je velký faktor v sexualitě stejně — chcete-li udržet věci zajímavé, musíte mít schopnost být hravý, rozpustilý, nepředvídatelné. Svobodu být unself-vědomé kolem někoho, kdo je silný.

Když slyším páry si stěžují, že se nudí, je to proto, že přestal hrát. Smál se a být hloupý spolu jsou jak páry, aby vzpomínky a vytvářet dobrodružství. Je to třešnička na dortu každého dobrého vztahu.

Esther Perel je sex a vztahy terapeut, nejlepší-prodávat autor Páření v Zajetí, a konzultant pro hit Showtime série Aféra. Ní TED Mluví o touze a nevěry bylo zobrazeno více než 14 milionů krát.

Tento článek byl původně publikován jako „5 Sloves, Která Změní Váš Milostný Život“ v listopadu 2016 vydání Cosmopolitan. Klikněte zde pro přihlásit se k digitální vydání.

Napsat komentář