Tehdy jsem se spojil s Mužský Model

Katie St. Onge je junior na Fashion Institute of Technology. Ona je součástí Cosmopolitan.com je nově spuštěn přispěvatelem sítě. Zjistěte, jak můžete psát pro Cosmo.

Fashion Institute of Technology, kde jsem chodil na vysokou školu, byl nedávno zařadil číslo jedna nejhorší vysokou školu, jak poznat jednotlivé lidi (díky Cosmo). Na den-to-day jsem byl svědkem kluci z mojí třídy, které na sobě vyšší podpatky než já. Říká, že najít někoho na rande, na mé škole bylo mizivé, je slabé slovo.

Jako módní posedlý student, moji přátelé a já jsem vzal plnou výhodu v New Yorku Módní Týden během mého prváku. Nejen pro parádička oblečení, ale také pro stádo mužské modely, které přijel do New York City. Nikdy nezapomenu na noc, kdy jsem potkal německé v NYC klubu. Byla to láska na první pohled. A tím myslím, byl to jeden z pouze heterosexuálové jsem měl oční kontakt s přes měsíc! Okamžitě jsme si padli do a pryč a já jsem byl rád za nějakou mužskou pozornost.
Měli jsme skvělý večer společně na párty s přáteli. Naše noc skončila polibkem a výměnu čísla. Byla jsem nadšená, když jsem neslyšel od něj znovu 5 měsíců později, když byl ve městě na jarní fashion week. Řekl mi, že se přestěhoval do NEW yorku a žil v Brooklynu s jinými modely. To stačilo, aby přesvědčit své přátele, aby se na trek do Brooklynu na studené, únorové noci, které se stalo třeba Valentýna. Manhattan obyvatelé vědět, kolik dobrodružství a boj, to je jít do Brooklynu.
Okamžitě jsem si začal představovat, co německý bytě vypadalo. Myslela jsem, že je prestižní model a byl uveden v pěkném místě. Ale, když jsme přijeli, moje sny o luxusní byt byly okamžitě zničeny. Vešli jsme do tmavé, stísněné bytu, kde alespoň šest modelů žili. Měli lahví vína po celém bytě, které byly použity jako svícny jen dostatek světla v místnosti, vidět se navzájem. Moje vzpomínky na německé jsou trochu mlhavé, ale ano, pořád vypadal úžasně a byl jsem tak obavy o jeho byt, který nebyl příliš plachý, úplné díry.
Modely pokračoval říct moji přátelé a já dobrodružství oni se setkali, když běží kolem Brooklynu se snaží najít nábytek na ulici, aby naplnili jejich bytu. Pak jsem si uvědomil, že kožené pohovce seděl jsem na byl nalezen u souseda na hromadě odpadků. Bylo to oficiální—můj okouzlující představa NYFW model byl rozdrcen. Ale, samozřejmě, být zbaven FIT student, byl jsem ochoten přehlížet gauči věc.
Náš večer skončil s německou mě vzal nahoru na střechu budovy a dává mi Valentýnský polibek s výhledem na panorama Manhattanu. Teď jsem rozhodně nechtěl, péče o ošklivé bytu a hrubé pouliční nábytek. Ahoj, já jsem byla 18. Střešní polibky byly o jako rovnocenné jako romantický útěk do Paříže.
Následující víkend němčina mě pozval do svého bytu na přespání. Měl jsem jen žil v New Yorku na pár měsíců a byl nervózní o cestování do Brooklynu sama. Ale opět, byl jsem zbaven FIT student a byl to žhavý model. Já sobě sám, a zamířil ke stanici metra. Poté, co se snaží vzpomenout na trasu do tohoto bytu, nakonec jsem se ztratil v centru Manhattanu (díky pozdní noční metro změny!) než to vzdá a vezme taxíka. 25 dolarů později jsem stál v němčině dveřích připraveni na vzrušující noci, která je stejně tak romantická, jako náš poslední. Leželi jsme společně v jeho posteli, jak na střední škole, zatímco on si vybral akční film, který byl plný krve (skutečné romantické, že?) na Netflix.
Než jsem se nadála byli jsme opravdu sledovat film už (díky Bohu). Vše začalo skvěle, ale brzy se zase na nejhorší. Můj romantický večer se změnil v jednoho z nejhorších nocí vůbec. Začali jsme se dohromady a bylo to TAK nepříjemné, a dokonce jsem si všiml, byl hubenější než já! On dělal všechny klasické strašný člověk pohybuje—kompletní s tlačit hlavu dolů na něj a odmítl, aby mě políbil, když jsem šel dolů na něj (dámy, víte, co myslím!) Hned poté, co jsme měli sex, a on se mě zeptal, co moje oblíbená část. Chtěla jsem křičet a říct, že to bylo úplně odporný. Já bych vstala a běžela domů, ale byl jsem celou cestu v Brooklynu a bylo to 2 hodiny ráno. Byl jsem v pasti.
Nikdy nezapomenu na toto setkání s německými, protože to byl den, kdy jsem si uvědomil, mužské modely nejsou všichni, že jsou popraskané až bude. Od té chvíle, byl jsem naprosto spokojený s tím, že FIT student.

Příběh Cosmo čtenáři by měli slyšet? Zjistěte, jak si můžete podat, a nenechte si ujít náš debut #WriteForCosmo esej „nezamiluj se ve Škole.“

Ilustrace Michele Moricci. Najdete ho na Facebook.

Napsat komentář