Ten Chlap Rozeslal Špatnou Osobu S Šokující Výsledky

Sexting špatný člověk, je trapné. Sexting špatného člověka a zjistit, chtějí kostní jste je ještě více trapné. Když to špatný člověk, je vaše přítelkyně, sestra, no, Díkuvzdání dostane docela trapné.

Ale to je přesně to, co se stalo na Reddit uživatel Gregorianchant1, kteří v průběhu několika měsíců nechtěně zničil vztah mezi svou přítelkyní a její sestrou, a skončil zasnoubení. Před několika měsíci, Gregorianchant1 vysvětluje v populární Dnes jsem to Posral subreddit:

Psala jsem, moje přítelkyně a její sestra. Já jsem psala její sestra o ní zůstat mimo své místo po večeři (Ona nechtěla platit za taxíka zpátky by být $100+). Mezitím moje gf začne sexting mě z domova. Což mi trochu NSFW fotky a sprostý zprávy. Já jsem reagovat a zpět. Ptá se mě „Ukaž mi, co máš jít hned teď“. Hned jak jsem si přečetla, že mám zavolat (Pracovní věci) a postarat se o to opravdu rychlé. V polovině-cesta přes zavolej mé gf sestra mi neodepíše o pobyt po dni díkůvzdání. V mém nadržený vzteku nevšiml jsem si, že reagovala, jen jsem vzal fotku mého penisu, kliknete na první možnost, na můj telefon a poslal pic říká, „myslíš, že to zvládneš?“ O dvě minuty později její sestra texty mě zpátky „čekal jsem na to dlouhou dobu“. Netřeba dodávat, že moje reakce na ní nebylo to, co chtěla slyšet, a moje přítelkyně je naštvaná.

S Díkůvzdání se blíží, rozhodli nesdělovat informace, jejich rodiče, ale jeho přítelkyně „Megan“ a její sestra „Amy“ nebyli stále spolu. I když se chovala během Díkůvzdání večeře, dostali se do obrovské hádce, která skončila s „Amy“ opuštění domu a přerušil veškerý kontakt. Ona se odstěhovala a mám novou práci, aniž by jim řekl. Ale mezitím, Gregorianchant1 a „Megan“ zasnoubili. „Megan,“ snažil se mluvit „Amy,“ ale přiznala, že stále něco cítí k Gregorianchant1, začíná další argument.

„Megan“ nakonec dosáhl zpět na „Amy“, kteří, po nějaké donucování, je nyní přichází na jejich svatbu. Ona má nového přítele, a vše se zdá být dobře. Můžete si přečíst celý úžasný úvahu Gregorianchant1 situaci tady, tady a tady.

Jen vždycky, vždycky, být opravdu opatrní, když sexting.

Napsat komentář