Tento Nový Vibrátor Vám Řekne, Jak Mít Lepší Sex

Krásný, nový vibrátor, si klade za cíl, aby se sex lepší a zároveň křupavý čísla pro vás, v pozadí, Nezávislé zprávy. Vypadá to, že vibrační kroužek na penis určený pro páry, ale Krásné udržuje přesně tak, jak máš sex: z počtu přírazů, aby spálených kalorií na to, kolikrát jste se přepnout pozice. Pak to trvá všechna data a prostřednictvím chytrý telefon app (protože je rok 2015 a nyní i vaše sexuální hračky aplikace), vám dává doporučení, jak zlepšit váš sexuální život.

To je v současné době hledá finanční prostředky na IndieGoGo, a to je již zvýšil na 20 procent svých finančních prostředků za méně než týden. Za 129 dolarů, můžete net sám v jedné z pěti barev; Krásné plány na $169, jakmile to spustí. Podívej se na to. To by mohlo být:

Krásné/IndieGoGo

To je pravda, ty by mohly být si libuje nejen v post-sex dosvit, ale také skutečnost, že jste spálili 132 kalorií při vykostění. Můžete začít mluvit o sexu, jako byste mluvit o tom, jít do posilovny: „Člověče, nastavit nový sex PR dnes. Šli jsme za 13 minut 32 sekund a zabil více než 200 kalorií, bruh. Bude slam nějaké proteinové tyčinky, protože gainz.“ To bude opravdu dostat lidi mluvit na večírcích.

Ve vší vážnosti, se to zdá jako docela zajímavý nápad. Zejména pro všech sedm lidí, kteří tam mají hodně sexu a také opravdu, opravdu rád statistiky.

Napsat komentář