Tento Rozkošný Pár 90-Rok-Olds Šel na Směšně Roztomilé Naslepo

Pokud jste někdy pocit, jako vzdát na lásku, zatímco bít přes nekonečné moře lidí na Tinderu, nedávný příběh, který je pryč virové na Facebook může jen dát nějakou naději.

Minulý víkend, 93-rok-starý Miriam Steiner a 90-letý Harold Sharlin byly nastavit na rande naslepo v Politice A Prózy knihkupectví a kavárně ve Washingtonu, d. c. datum byl naplánován jeho vnučka, Jenny, po čekala na Steiner v její restauraci práci a rozhodl se, že dva by být perfektní zápas. Oba vdovci, Steiner a Sharlin rozhodl, že není na škodu v setkání se na oběd — a jednou tam, personál byl tak uchvácen tím, že datum, které se zeptal, jestli by mohl vyfotit na svůj Facebook.

Podle DNES, dva „strávil celé odpoledne spolu“ a „velmi příjemné“. Zatímco tam je žádné slovo, ale o tom, zda tam bude Datum, Č. 2, oba byli velmi otevření o tom, jak jsou šťastní, že našli někoho nového mluvit.

„Je to velmi neobvyklé,“ řekl Steiner DNES. „Jsme oba v našich 90. let. Oba jsme postižené. Ani jeden z nás řídit … To není snadné, takže spojení jako senior, ale potřebujeme to. Je to tam nahoře s Medicare a Sociálního Zabezpečení. Doufám, že lidé si to pamatovat.“

Napsat komentář