Tento Vzorec Vám Řekne, jestli Váš Vztah vydrží

Matematik Hannah Fry si myslí, že našel dokonalý recept na to říct, jestli váš vztah vydrží, Business Insider zprávy.

Co Fry je vzorec přijde, je, jak negativně manžel a manželka navzájem vnímat. „Ve vztazích, kde oba partneři považují za šťastné, špatné chování je propuštěn jako neobvyklé,“ říká Fry. „V negativní vztahy, nicméně, je situace opačná. Špatné chování je považováno za normu.“ V podstatě, zdravé vztahy jsou optimističtí; pokud se pár tvrdí, že předpokládají, že to udělal proto, že měl špatný den. V negativních vztahů, lidé si myslí, že jejich partner je zlá a sobecká.

Fry je vzorec bere náladu, očekávání a vliv na sebe navzájem v úvahu. Ona říká, že nejzdravější vztahy jsou jedním s vysokým „práh negativity“, kde páry jsou povoleny, aby si stěžovat a vyjádřit své obavy, aniž by se zlobit na sebe. Pak jsou schopni pracovat společně, aby opravit tyto problémy.

V podstatě, úspěšné vztahy jsou ty, kde páry dát navzájem výhodu pochybnosti a pracovat společně. Vztahy, které jsou méně pravděpodobné, že poslední jsou ty, kde páry si tak fed se s navzájem v průběhu argument, že to nemá cenu rozmlouvat.

<br>

„Matematika nám zanechává pozitivní zpráva pro naše vztahy,“ Fry říká, „posílení věku-stará moudrost, že jste opravdu neměli nechat slunce jít dolů na svůj hněv.“

Napsat komentář