Tento Úžasný Těhotenství Příběh, Budete Plakat Slzy Štěstí

Facebook

Humans of New York, Facebook stránku, která je plná povznášející příběhy a hezké obrázky, společná fotografie matka a její dcera v doprovodu tento úžasný příběh.

Žena, nejmenovaný, ji popsal všechny náročné touhu mít dítě. Měla pět dělohy operace a spoustu lékaři návštěvy, ale nic nefungovalo. Po páté operaci, její lékař ji posadil jí říct, že její situace by se nikdy nezmění. On šel dopředu a plánované operaci k odstranění dělohy zcela. „Chtěla jsem dítě tak moc, takže to bylo skoro jako poslouchat, že můj život byl u konce,“ řekla.

Pak začala chuť chleba a začíná být unavený. Myslela si, že nic z toho, kvůli její hormonální problémy v minulosti:

„Moji přátelé by se vtip, že jsem byla těhotná, ale bylo to příliš bolestné pro mě i vtip. Pak po třech měsících, jsem se cítil tak špatně, že jsem musel strávit den v posteli, a poté, že můj přítel mě odvezl do lékárny a donutil mě vzít těhotenský test. Přišel jsem domů a položila test na pult i bez pohledu na to. Nechtěl jsem se nechat zase dolů. Pak těsně předtím, než jsem šel do postele, jsem se konečně podíval, a tam to bylo. Po všech těch letech, jsem pořád ten test. Jeden měsíc před tím, než šli k odstranění své dělohy, tak bych konečně otěhotněla.“

Krásné.

Napsat komentář