To, co Jeden Člověk Naučil Nosit Falešné Boule

Cosmo miluje boule. Jako opravdu, opravdu, opravdu miluje boule. A muži je milují příliš. Ti kluci chodí s jejich hubená džíny/slipy combo předvést kusové hmotnosti jejich zamotané penis a koule přesně vědí, co dělají; je to mužský ekvivalent low-cut top a push-up podprsenka.

Ale ženy opravdu péče o obrovské kalhoty-šunka? Rozhodl jsem se najít out.

Já už mám penis, ale v zájmu úplné zveřejnění, není to Mark Wahlberg v hříšných Nocích, ty jsi hvězda-velikost dong. Také jsem nosit džíny, které jsou podstatně volnější, než, řekněme, neoprénový oblek, nebo oblek nebo džíny. Jste prostě nebude mít mnoho detailů. Což je, jak jsem se ocitl objednání jeden z těch „boule zesilovačů,“ v podstatě pěny matice pohár, online.

Pokud to nebylo dost jasné (jsem opravdu chtěl, aby se nějaké Jon Hamm-styl pozornost zde), jsem vyráběl nějaké ponožky do provizorní penis zhruba stejné velikosti jako Chipotlé burrito, připnul ho na mé spodní prádlo, a sklouzl je dolů pravou nohu. To vypadalo, že jsem buď měl mamutí koule nebo můj penis byl tak obrovský, musela jsem přeložte jej několikrát, aby se vešly do kalhot. Nebo jako jsem měl elefantiáza z celého rozkroku.

Můj rozkrok teď mít dospělý třech velikostech, které den, narazila jsem na nějaké pochůzky po New York City. Představoval jsem si, jak je D-seznam celebrity: turisté zastavit na obrazy; malá skupina lidí zírat, jak jsem se snaží vyzvednout nějaké potraviny.

Nikdy jsem nebyl více vědom každý pohled, než když jsem šel kolem s boule vyrobený z ponožky bez okolků vklíněné mezi mé skutečné penis a moje spodní prádlo. Ale tam je genderově specifický horizont pohledy, a rozkroky spadnout do slepého místa. Jsem si okamžitě všiml, že ženy by vlastně podívej se na mě a oční kontakt jako normální lidské bytosti, muži ostudně díval se na chodníku jak oni šli o jejich den.

První člověk, kterého jsem chytil při pohledu na mé umělé peen byl chlap sedí na lavičce, který udělal double-trvat — jeden z odvážnějších reakcí, které jsem dostal. Ale snažil se to uhrát, jako že viděli ptáka, nebo něco v dálce to bylo dost v pohodě, aby povolení pohledu na dvakrát. Myslím, že on našel mou bouli větší šetrnost obchod kuriozita, než cokoliv jiného.

Potom jsem šel ven můj způsob, jak se dostat můj rozkrok v úrovni očí tak často, jak je to možné. Jel jsem přeplněném metru a tváří sedící cestující. Muži, ženy, děti, bylo mi to jedno. Jen jsem chtěl někdo reagovat, do sauny, která byla v současné době děje v mých kalhotách. Potřeboval jsem někoho, aby mi dal důvod říkat, že vychloubá boule stojí za to, i kdyby jen kvůli módní rovnosti žen a mužů.

Byli tam dva muži, jejichž oči, když zíral na zem, bezděčně našel svůj způsob, jak moje ponožka na penis. Když vzhlédl, aby viděl, komu to patřilo, jejich tváře byly mírně zmatený, jako by se právě probudil rychle z nap oni nechtěli vzít. Jedna žena sedí poslechu hudby se krátce podíval na to, a pak zavřela oči a nechat její sladké melodie, provádět ji pryč na místo, které, předpokládám, nechtěl zapojit nějaký týpek v metru s velrybí penis. V jednu chvíli jsem si myslel, že chlap se snažil vyfotit, ale ukázalo se, že byl jen fotit ze země.

Myslel jsem, že to byl čas odejít do metra a zkusit to venku. Kolem mě byli muži kontrola ženy s vervou. Rozhodování o tom, přitvrdit, jsem tancovala cestě přes oblast, která byla nepříjemně úzký vzhledem k chodníku konstrukce, doufal, že někdo by byl ohromen tím, že můj boule ve snaze se orientovat zakřivení moje džíny. Discomfortingly, všichni mačkání tím, že se podívala přímo na můj obličej, do mých očí, ve skutečnosti. Věděli, že je to fake. Cítila jsem to. Ale jako Abraham Lincoln kdysi řekl: „nezáleží na velikosti tvého penisu, ale obsah vaší postavy.“ Jsem dotáhl.

Stál jsem na pouliční čekání na světlo změnit jako kovboj, palec v mém poutka na pásek, jako jsou šipky volání pozornost k mému rozkroku. Nikdo se nestaral. Žádná auta prosvištěl a pak dupl na brzdy. Šel jsem do zmrazené jogurt obchod, kde všichni seděli a stáli kolem, doufal, že někdo by byl rád, „Jo, co je s tím chlapem penis? Já jsem tady se snaží jíst zmrzlinu, a jeho kalhoty se zbláznil.“ Vše, co udělal, bylo jíst své zmrzliny a ignorovat zjevné cirkusu se třemi nohami.

Můj grand finále mělo následovat nějaká žena v těsné šaty, který měl spoustu mužů, prohlížet si jí. Myslel jsem, že zírá by se mi pár zbytkové pohledy. Stále, nikdo se podíval na můj falešný penis. Ani se nepodívali. Jejich pohled by se dodržovat ji, a druhá rozkroku objevilo v jejich zorném poli jsou jen vrátil k tomu, co dělají. Sklíčený, jsem považovala za bouli dvojí standard.

Nečekal jsem, že budu mít skupinu stavebních dělníků pískat a křičet, „Hezký penis, muž. Rád bych si to vzal domů a dělat věci.“ Ale můj (falešné) část těla — tak nápadné a nepřiměřené lidské průměr — nechtěl vyvolat druhý pohled, zatímco žena v těsné šaty měl každý v její periferii po skákací míč. Jsou tam příliš mnoho boule v pop kultuře? Jsme nasycené boule trhu? Jsme trpí boule únava? Je pornografie ředění jiskřící pohled na mužský penis pod jeho kalhoty? Je to opravdu trapné a jasné, dívat se na něčí rozkrok v reálném životě, tam, kde je šance, aby se nepříjemné oční kontakt?

Moje instinktivní reakce byla zklamání, ale když jsem ve skutečnosti byl, že #požehnal v rozkroku, myslím, že by se mi ulevilo, že nikdo neměl tu drzost křičet na můj velký penis. Nejvíce jsem dostal, byla mírná nechápavého údivu a zvědavosti a upřímně, kdybych šel o své rutiny, aniž by při pohledu na někoho zírat na mě, asi bych si toho ani nevšimnul. Nikdy jsem se necítil znevýhodnil, a to navzdory jít daleko přitahovat negativní pozornost. Nikdo pošilhával. Nikdo zahoukala.

Takže vlastně, myslím, že moje boule udělala něco dokázat dnes. Jak byla moje boule jiný, než žena v krátké šaty, nebo push-up podprsenku? Nebylo to tak. Příště si myslíte o názoru na ženu, její tvar těla, nebo tím, jak ona je oblečený, nebo podle toho, jak je akcentující její aktiva, zeptejte se sami sebe: WWYSTAB? (Co Bys Řekl Na Boule, samozřejmě.) Jen aby to na první pohled, možná mírné kývnutí tichý respekt, a pak pokračovat s vaší den.

Napsat komentář