To, co jste Opravdu Přemýšlet O tom, Kdy Jdou na Ruku

Tři anonymní twentysomething lidi získat v reálném o tom, jak se rozhodla, že navrhne, aby jejich manželky, a kolik utratili na prsten.

Jak dlouho jste se na datum, než se zasnoubili?

Muž A: Osm let.

Muž B: Tři a půl roku.

Muž C: Skoro tři roky.

Jste spolu žili, než jste se zasnoubili?

Muž: Ano, žili jsme spolu na dvou oddělených příležitostech, než jsem navrhl. Jednou, když jsme byli 19 (což byla katastrofa — příliš mladá!) a ještě jednou, když jsme byli 21 (mnohem lepší!). Žijí spolu, to bylo důležité.

Muž B: Technicky, ne, měli jsme samostatné koleje na akademické půdě. Byli jsme v podstatě spolu žijí. Strávili jsme noc v každé druhé koleji. Ve skutečnosti, jsem strávil více času s ní tváří v tvář ve škole, než já teď, že máme společně dům. Jedna zásadní věc, i když, je to, že jsou všechny společné prostory. Dostali jsme byt spolu asi rok, než jsme se vzali.

Muž C: Jo. Nemůže ublížit, aby věnovaly stejné účty, než vám navrhnout doživotní smlouvu.

Jak jste (buď na vlastní pěst, nebo jako pár) rozhodnout, že je ten správný čas požádat o ruku?

Muž A: Jsme se rozešli za něco málo přes šest měsíců a vrátil se spolu později v tomto roce. Součástí rozhodnutí se vrátit na můj konec byl, že jsem byl připraven představit, že strávím zbytek svého života s ní.

Muž B: Jsme nevybrali přesný čas, ale jak jsem se zmínil dříve, než, jsme byli o absolvování školy, a to byl čas pro rozhodování. Tam prostě není žádný spěch. Pro mě, navrhuje v té době byl já, kteří chtějí, aby jednoznačně ukazují, že jsem byl dělat výběr pro ni být součástí mého života, jít vpřed.

Muž C: Tam nebyl blesk-bolt chvíli. Jen pomalá vlna „je to správné“, že hřebeny a vy se rozhodnete jet na břeh spolu.

Měla vaše rodina (nebo její rodina) tlak vám navrhnout?

Muži: Její rodina pod tlakem usa pro let, aby se angažovali. Vždycky to bylo napůl z legrace.

Muž B: to Nic vážného. Lidé se třeba zeptat, nebo bezstarostně vtipkovat. Byli jsme mladí, tam byl žádná očekávání, že by jsme měli být zasnoubení brzy.

Muž C: Moji rodiče jsou v manželství dva a tři. Takže žádný tlak.

Ti dva z vás mluvit vážně o zapojení předem?

Muž: Ano, mluvili jsme o tom při mnoha příležitostech. Čekali jsme, až vše bylo na správném místě (finančně, vztah, kariéru).

Muž B: to hodně. Byli jsme vycházející z vysoké školy, a to byla doba, kdy všichni museli udělat hodně velký, působivých rozhodnutí. Jste přijít na pracovní místa a kde budete bydlet. Bylo by divné, ne diskutovat o tom, co náš vztah bude ve stejnou dobu.

Muž C: nebyla Tam „vážný“ řeči. Více předpokládá nevyhnutelnost. (V dobrém.)

Jste někdy o tom, dělat něco „non-tradiční“ (jako je získání tetování) namísto prsten? Nebo jak non-diamantový prsten?

Muž: Ne, vždycky prsten a vždy diamant.

Muž B: Ne, nikdy jsme přemýšleli o tom, co namísto prsten. [Moje žena] a já jsme oba docela tradiční, obecně, a tam nebyl moc důvod dělat něco jiného. Byli jsme mladí, takže nákup byl prsten jako hrát dospělý, který byl posilující pocit na konci vysoké školy. Jediné tetování, které se jí někdy byla kapela kolem prstu, kde ringu jde tak i s její prsten má stále symbolem, jak moc se máme rádi. (*Trpí přes sappiness.*)

Muž C: zmínka o tetování namísto prsten by byl skvělý způsob, jak se dostat ven z mé zasnoubení. Diamanty, nebo krach.

Vaše přítelkyně vám říct, jaký druh prstenu chtěla? Nebo jsi jít prstýnky spolu předtím, než jste se zasnoubili?

Muž A: Jsme se zastavili v Tiffany je dostat se z deště, během bouřky. Když jsme šli do kruhu sekce, a ona se rozhodla vyzkoušet několik. Zamilovala se do jednoho, a měl jsem prodavačka poznamenejte si všechny informace na zadní straně vizitky (které mám stále v peněžence pro příštích šest let).

Muž B: v podstatě Jsme šli kupovat prsten. Začalo to jako srandu na šperky čítače v obchodě. Nakonec, když jsme se dostali více vážné, jsme vlastně mluvili o tom, co chce v ringu. V mé mysli, to je jeden kus šperky, které budete nosit po zbytek svého života. Zdá směšné předstírat, že coy o tom a pak skončit s něčím, co se vám nelíbí.

Muž C: byla docela jasné, o stylu prstenu. Udělali jsme Tiffany ‚ s drive-by, kde ukázala na prsten a slušně najevo, že se jí to líbilo.

Měla očekávání, kolik můžete utratit na kruhu?

Muž: Ona opravdu neměl žádné očekávání, ale ona věděla, jak moc Tiffany prsten, který jí opravdu miluje. Mluvili jsme o potenciálně stále stejný briliant z jiného klenotníka, aby se ušetřit peníze, ale nikdy jsem si opravdu myslel, že jako vážnou možnost.

Muž B: Ona byla velmi neústupný, že jsem byl ne trávit příliš mnoho peněz na prsten. To bylo zvláště důležité, protože jsme věděli, že v tomto bodě budeme muset pokrýt dobrý kus naší svatby sami.

Muž C: Když vaše snoubenka má skvělou chuť, cena není tak důležité jako to, co je vhodné. Rozhodl jsem se, že prsten, který jsem našel stojí za cenu, protože jsem věděla, že se jí bude líbit.

Kolik máte v plánu strávit na kruhu?

Muž A: Patnáct tisíc byl můj max.

Muž B: jsem plánoval strávit tolik, kolik jsem mohl dovolit slušný prsten. Decentní prsten to, že (1) skutečný diamant, a (2) se jí líbil.

Muž C: já neměl v plánu tak moc, jak jsem se díval za to, co jsem si myslela, že lásku a byl ochoten za to zaplatit. (Lot.)

Jak dlouho jste ušetřit?

Muž: Zhruba šest měsíců.

Muž B: Zajímavý příběh, vlastně jsem neměl v plné výši platit za prsten, když jsem to zvedl. Koupil jsem si prsten z lokální klenotník, který se stane otec jednoho z mých přátel. Byl milostiv dost, aby si vzít zálohu (domnívám se, $900), a nech mě zaplatit ho zpět v příštích pár měsíců. Začal jsem práci na začátku čtvrťáku v kavárně blízko areálu. Pracoval jsem v prvním semestru, aby ušetřit až na zálohu a druhý semestr splatit zbytek.

Muž C: já už jsem měl peníze stranou pro větší životní okamžiky, tak jsem použil něco z toho.

Kolik jste vlastně strávit na kruhu?

Muž: Kolem $13,000.

Muž B: chci na úvod zdůraznit, že to bylo velmi velké množství peněz z chudý student perspektivy. Bylo to víc peněz, než jsem měl osobně strávil o něco dříve. Konečná cena prstenu byl $1,500. Zatímco tam může být hodně nevýhody zasnoubení dřív, nech mě říct tohle je jedna z největších výhod. Neměli jsme žádné peníze, takže v té době to byl zásadní problém, a neměli jsme žádné přátele porovnat. Garantuji vám, že pokud jsme se zasnoubit dnes, to číslo by bylo mnohem vyšší.

Muž C: Pět postav.

Jsi cítit pohodlně utrácet tolik peněz na kroužek?

Muž A: To bylo trochu divné, protože jsem zaplatil v hotovosti (přísahám, že nejsem dealer). Chůze v ulicích NEW yorku s tím, že tolik peněz je trochu nervy drásající. Byla jsem úplně v pohodě s výdaji $13,000.

Muž B: to jsem udělal. I když to připadalo jako všechny peníze, které jsem měl, jsem věděl, že to nebyla nehorázná cena. A skutečnost, že jsem musel dát do slušné množství hodin, které je cítit významné.

Muž C: Úplně.

Kolik času uplynulo mezi ty prstenu a navrhuje? Kde jsi nechal ten prsten?

Muž: Asi měsíc. Pro nejvíce se rozdělit, měl jsem ji v tajné kapse v batohu (což jsem na svou osobu velmi často).

Muž B: vybrala jsem si kroužek až v průběhu zimní přestávky, začátku ledna. A navrhl jsem, Feb. 7, týden před Valentýna. Pořád jsem to skryté v oblečení šuplíku ve svém pokoji na koleji.

Muž C: já ji měla za několik týdnů. Držel jsem to v blízkosti nebo v mém spodním prádle.

Máte nějaký nápad, jak by chtěla být požádána o ruku?

Muž: měl jsem absolutně žádnou představu, jak chtěla být požádána o ruku, jen, že ona nechtěla, aby to bylo super kýčovité.

Muž B: byl Tam jen jeden hlavní kritéria. Ona nechtěl, aby byli lidé kolem, díval se na ni, když se to stalo.

Muž C: Když budete opravdu vědět, ženu, kterou milujete, měli byste vědět, jak se jí chce požádat o ruku.

Už jste někdy dělala něco nápadné, jako flash mob nebo druh věci, které vidíte v rom-coms?

Muž: nejsem si jistý, jestli to, co jsem udělal, by mohl být považován za okázalé, ale bylo to romantické a osobní, a to je vše, co jsem chtěl.

Muž B: Nic moc nápadné. Že by byli příliš v rozpacích o hodně více populární nápadné věci. Skončilo to přinést docela zapojeny stejně, ale bylo to jen dva z nás, když se to skutečně stalo.

Muž C: Jen, kdybych chtěl zajistit „nevím.“

Byli jste nervózní v každém okamžiku, že by mohla říci „ne“ (ne nutně, protože nechtěla, aby si tě vzít, ale kvůli načasování nebo finance nebo jiné faktory)?

Muž: nebyla jsem nervózní ani v nejmenším.

Muž B: Ne, my jsme oba mluvili dost o svatbě už. Věděla jsem, co ta odpověď měla být.

Muž C: Ne. Pokud budeš navrhovat a tam je, že mnoho pochyb o tom, můžete být dělá něco špatného.

Jak jste navrhla?

Muž: myslím, že bych měl dát trochu backstory. Moje žena a já jsme šli spolu na střední školu. Zatímco věděli jsme, navzájem jsme se neznali. Během posledních několika týdnů z našeho ročníku, společný přítel byl házení maturitní večírek. Rozuměli jsme tam hodně času. Tam byl jeden z těch velkých návratů domů na párty. Jako noc utišil a všichni ostatní šli dovnitř, zůstali jsme v bounce dům mluvit celé hodiny, se snaží vytlačit každý poslední chvíli ze dne na den. Takže, pro návrh, pronajal jsem si odskočit domu a měl to nastavit v domě jejích rodičů. Jeli jsme domů s její sestrou, který byl připraven s kamerou. Když jsme zastavili na příjezdové cestě, tam je obří skákací hrad na zahradě. Její sestra a já jsem měl v plánu hrát, jako by to bylo pro její sestru k narozeninám, a ona ho koupil, hák, linku a platiny. Přesvědčil jsem ji, že bychom měli jít na to rychle, než jsme šli dovnitř (ona stále neměla žádné tušení, co se asi stane). Nechal jsem modrou krabičku od Tiffanyho z kruhu ve středu skákací hrad v noci. Jak vylezla, všimla si toho a začne vyprávět její sestra, „Oh, podívejte se! Máma a Táta pro tebe něco mám od Tiffany pro vaše narozeniny!“ V tu chvíli jsem vklouzl za ní a byl jsem na jedno koleno jako ona se otočila. Ona byla úplně zaskočená a nevěděla, co se děje. To, co přišlo potom, bylo většinou rozmazané, ale podařilo se mi dusil se „vezmeš si mě?“. Trvalo jí několik sekund, aby plně zpracovat, co se děje, ale nakonec řekla ano. Měl jsem také zařídil pro všechny z našich nejbližších přátel a rodiny v domě jejích rodičů, když jsme přijeli, tak všichni vyběhli ven na zadní dveře, aby ji překvapit.

Muž B: ano, problém byl, jak překvapit někoho s speciální večer pro dva, když už je na pozoru pro návrh. Potřebovala jsem záminku pro získání oba oblečený a cestování do nóbl místo, aniž by pryč celou věc. Já narukoval můj spolubydlící a její spolubydlící, aby mi pomohl plán, překvapení. Obleky pro kluky, šaty pro dívky, a nóbl večeři plánované pro každého. To byl strategicky plánované od Vánoce/Nový Rok a Den svatého Valentýna (oba zřejmé návrh krát). Prodat to. každý měl plně vyhovovat, jako by to bylo opravdu děje jako skupina výlet. Takže jsme všichni běží kolem a zjišťuje, logistiky, a navrhuji, že moje přítelkyně a já jsem šel do auta a zbytek může jít na další dvě auta. Ona a já jít do restaurace a park. Ona čeká na ostatní, až se objeví. Řekl jsem jí, že nepůjdou, a to bude jen nám. Je mírně zmatená, ale pak si uvědomí, co se děje. Navrhl jsem přímo na nábřeží, a pak jsme šli a měli stůl pro dva, až po přední sklo. Nejlepší část: Naši spolubydlící neplánovala minulosti dostat do auta a jel. Takže zhruba osm lidí skončilo po nárazu v Pět Chlapů v plné obleky a šaty pro hamburgery. Potom jsme jeli zpátky do školy, a udělali si večírek nastavit na koleji.

Muž C: Tam bylo místo ve městě, které jsme chtěli navštívit od prvního okamžiku, co jsme spolu mluvili. V průběhu let, měli jsme příležitosti, ale pro toho či onoho důvodu, nikdy to nevyšlo. V průběhu času, to se stalo mýtické místo určení jsme slibují, že by na návštěvu, ale nikdy nedostal šanci, aby tak učinily. To stalo se jasné, že toto místo bylo navrhnout. Jednou jsem se rozhodl na místo, kde jsem si myslel, o tom, jak. Takže tady je návod, jak: Ona vždycky mi připomněl, že když jsme se poprvé potkali, nikdy jsem se vlastně nepředstavil. To se stalo další pokračující reference mezi námi dvěma. Když jsme konečně dorazili na místo určení, prostě než jsem se dostal dolů na jedno koleno, řekl jsem, „Když jsme se poprvé setkali, jsem nikdy nedostal šanci, aby se představil…“ Pak jsem se dostal dolů na jedno koleno, představil poprvé, a požádal ji, aby si mě vzal.

Jak na to reagovala?

Muž: Ona se pořád ptá, „Co se děje?! Co se děje??“ a brečela stejně.

Muž B: má stále v rozpacích, i když to bylo jen my dva. Ale velmi, velmi šťastný.

Muž C: Žádné slzy. Radost. A ona byla hlady. (Bylo to ráno, návrh a nejedli jsme snídani.)

Chcete něco změnit nebo navrhnout jinak dnes?

Muž: já bych nic neměnila. To bylo perfektní.

Muž B: nemyslím si, že bych. Bylo to velmi památný, máme dobrý příběh.

Muž C: Není na vašem životě.

Napsat komentář