To, co potřebujeme vědět, kdy budeme rysovačku?

Chcete vidět, vaše šest koláče na břiše? Vše, co potřebujete vědět o vyrysovaní, vám popíši v následující jednoduchá pravidla.

Dávejte pozor na příjem sacharidů

Kontrolovat příjem kalorií je nutností, ale stejně důležité je, stejně jako hormonální kontrolou. Pokud se vám podaří potlačit tvorbu tuku hromadiacich hormonů, lze očekávat, že spálit značné množství tuků. Ideální způsob, jak kontrolovat tyto hormony, je příjem sacharidů, protože sacharidy se spouští vylučování inzulinu, který omezuje štěpení tuků a naopak zvyšuje jeho produkci. Jíst méně sacharidů a inzulinu v krvi musí být udržována na centrální úrovni, který přispěje ke ztrátě tuku. Ale nejsou sacharidy jako sacharidy.

Doporučujeme vám, abyste přečtěte si: Jak sacharidom, aby se zabránilo, abychom nepribrali

Zvýšit příjem bílkovin

Je skutečně kalorie jako kalorie? Ne vždy, protože kalorie z různých potravin, mohou mít vliv na vaše výsledky v různých způsobem. Tuk ve stravě, například silnější tvůrce tuků v těle než bílkoviny nebo sacharidy. Jistě, i poté, sacharidů, můžete získat na váze, ale bude přímo dodávat energii do tréninku. Bílkoviny budovat svaly, tuku, to je také ne bez prospěchu. Přiměřené množství tuku, podporuje vstřebávání vitamínů a pomáhá při tvorbě hormonů. Pokud se ale snaží, aby se tvar, musíte příjem tuků minimalizovat. Bílkoviny nejen budovat svalovou hmotu, ale také zrychlují metabolismus, protože tělo při trávení bílkovin spaluje více kalorií než při zpracování sacharidů nebo tuků.

Z jídla po tréninku, aby se prioritou

Po tréninku je pro tělo velmi obtížné hromadit tělesný tuk. Proč? Protože vyčerpané svaly a vyprázdněné glykogénové rezervy doslova vysál bílkoviny a sacharidy pro růst svalů a zotavení. Nicméně, pokud v této době budete přijímat málo potravy, riskujete pokles výkonnosti, protože úzké využití a spomaľujete metabolismus. Nejhorší, co můžete udělat, je, že po tréninku budete hladovět.

Vyhnout se rychlému sacharidom před tréninkem

Když jdete posilovat, tělo začne produkovat adrenalin t.j. hormonu, který se váže na tukové buňky, což umožňuje, že využití tuků jako zdroj energie. Nicméně, pokud budete jíst před tréninkem rychle stravitelné sacharidy, potlačíte vylučování adrenalinu a také zvýšit hladinu inzulínu, spalování tuků během cvičení výrazně omezit. Proto, a tak, celkově, vyhněte se konzumaci rychlých sacharidů před tréninkem.

Doporučujeme, abyste si přečetli: Glykemický index potravin – přítel nebo nepřítel?

Vlak tak, že jsi unavený, ale ne moc

Kolik sérií potřebujete a kolik času máte každý den strávit v posilovně? Odpověď se liší od osoby k osobě, ale pokud je vaším hlavním cílem spalování tuků, je dobré dodržovat základní pravidlo a to, že je vlak do té míry, až jste skutečně vyčerpaní, ale ne do bodu totálního sebezničení. Tento typ tréninku, možná může uspokojovat vaše ego, ale škodí celé řadě anabolických hormonů. Spalování tělesného tuku předpokládá udržení svalové hmoty a metabolismus těla. Když jste v posilovně, aby to přehánět, je pokles testosteronu a růstového hormonu, a tedy bazální metabolismus.

Praxe kardio ve správný čas

Kardio trénink má dvě výhody a to, že to spaluje kalorie a ovlivňuje hladinu hormonů v těle. Zejména zvýšení hladiny noradrenalinu. Sekreci hormonu ovlivňuje čas, ve kterém budete provádět kardio cvičení. Aerobní trénink na lačno, nebo po tréninku vytváří optimální podmínky pro působení noradrenalinu na spalování tuků.

Napsat komentář