To, Co Si Opravdu Myslí O Stěhování S Vámi

Moje přítelkyně a já jsme spolu chodili čtyři roky, než jsme se k sobě nastěhovali. Slyšel jsem, že je dlouhá doba.

Není to tak, že jsem si nebyl jistý, o ní — je tam nikdo raději bych být kuchařem nebo mají přerušit svou sprcha zeptat „velmi důležitá“ na otázku o její první fantasy fotbalový tým. Jen jsem si nebyl jistý, o společném bydlení. Pocházím ze silně věřící rodiny pro jednu věc, takže soužití by znamenalo změnu naší korespondenční adresu do Ohnivé Jámy Pekla. Víc než to, jsem rád sám, nejlépe na gauči a nejlépe v šortkách. Byla taky nervózní, strach, že když jsme se nastěhovali, než jsme byli zasnoubení nebo ženatí a věci nešly hladce na první, měli bychom se vzdát příliš snadno.

Okolnosti nakonec nám dal potřebné tlačit. Když naši přátelé potřeboval místo k životu, zatímco čekali na nový byt, jsme se rozhodli zkusit žít na hromádce. Za dva měsíce, naši přátelé se můj byt a přestěhovala jsem se do mé přítelkyně 350-náměstí-noha studio. Pokud bychom mohli vydržet, žijící v domě, tak malá, že by se otevřít troubu a spláchnout záchod ze stejného místa na gauči, cokoli jiného by bylo jednoduché.

Pořád jsme se báli, že těsné blízkosti a konstantní pospolitosti by nás nenávidí, takže jsme síly-plánovaný čas o samotě. (Ona by udělat víc, večeře se svými přáteli a beze mě, nebo bych posunul mé tělocvičně plán, aby jí v bytě po práci.) To trvalo jen týden, než jsme si uvědomili, že jsme nemuseli dělat. Jak se ukázalo, líbilo se mi otevřel dveře každý večer k mé oblíbené tváře, a ona … se mi líbilo mít kolem sebe někoho, kdo by mohl dosáhnout na snídani talíře aniž na krok stolice.

Nakonec jsem se přesunul zpět na své místo, ale když se její zapůjčení bylo to v létě, bylo to snadné rozhodnutí, aby se nastěhovala. Tam byly problémy, jistě. Moje preference pro posezení na gauči, než jít ven, může být výzvou pro každého, kdo s normální sociální život. A já si nesmyslně zlobit, když se zeptal, jestli myčka nádobí je čisté nebo špinavé. Jak pro ni, ona není vůbec obtěžovat nepořádek. Pokud tam je židle okolí, ona raději na skříni. Bojí se otevřít mail, který vypadá, že nebude snadné se vypořádat s — aktualizace z podílových fondů, změny v pojištění plán — takže místo toho, že piloty na polici.

Překonat tyhle věci většinou tím, že se nad sebou … a tím, že přijít na pár věcí, které opravdu obtěžovat vás, a nechat jiná osoba vědět. Jsem schopen stále milovat svého času o samotě, protože ona milostivě vyhověl mi s trochu Peter Času každý týden. Její mail hromadu? To mě zabíjí. Ale i přesto, že nenávidí jít přes něj, dělá to častěji, než by chtěla — pro mě. Vidět ji dělat, že je stejně prospěšný, jako se vrací domů na večeři a obejmout … nebo překvapení vzhled prsu.

Tento článek byl původně publikován jako „to, Co si Opravdu Myslí O Stěhování S Vámi“ v únoru 2015 vydání Cosmopolitan. Klikněte zde, aby se problém v iTunes store!

Napsat komentář