To Je to, Co se Stane Poté, co Jste Omylem Sext Vaše Přítelkyně Máma O Vašem „Šílené Tvrdé“ Boner

Stejně jako mnoho dálkou, Mike Dempster a jeho přítelkyně často okořenit svůj čas odděleně s nudey fotografie a špinavé sexts, řekl BuzzFeed. Jenže teď už je nedělám, pravděpodobně proto, že nedávno rozeslal matka jeho přítelkyně místo toho omylem — je to textové zprávy konverzace screencapped výše. BRB, zatímco my všichni umřeme druhé straně rozpaky, OK?

BuzzFeed je Katie Notopoulos, kdo ručí za texty‘ pravosti tím, že uznává, že je její přítel, mluvil s Dempster o jeho velkých sext faux pas. To bylo „špatné správy kontaktů,“ vysvětluje, stejně jako „ospalost“ — šmudla pozdě v noci sexting je, koneckonců, zvláštní nebezpečí pro nás všechny. I když on popisuje jeho následné šílená panika jako jeden z srdce buší „hrůza,“ Dempster říká, že jeho přítelkyně si myslel, že to bylo k popukání — a zřejmě to udělala její máma:

Poslední věc, kterou chcete ve své budoucí in-zákony‘ mysl je váš penis, pokud není možná, že jsou opravdu žízeň pro vnoučata. Takže moje přítelkyně umírá smíchy, jak jsem jít spát. A stále se smíchem na MĚ. Ona dostane hovor v dopoledních hodinách od její mámy, který byl smát za 30 minut … Její máma říká, že je stále brainstorming reakce na mé texty, ale pravděpodobně bude s „Jo, slyšel jsem, že je to docela těžké.“

Je to „drsná paní,“ Dempster dodal, nějak schopen dát pozitivní spinu na celou nepořádek také: „Ve své podstatě sděluje něco důležitého, myslím,“ řekl, jeho velké selhání, „a to, že jsem vášnivý o své dceři.“ U jeho jádra, i když, opravdu, komunikuje, že byste měli vždy triple-zkontrolujte údaje před odesláním triple-X-hodnocené obsahu.

Napsat komentář