To vyskočí na život, zdravý životní styl

Prezentace produktů zdravé výživy, přírodní prostředky, přírodní kosmetika, bio čaje a bio produkty přinést 16. každoroční výstava ZDRAVÉHO životního STYLU od 09. 12. Dubna v areálu výstaviště EXPO CENTER a.s. v Trenčín.

Na výstavě můžete najít bio šťávy, bio sirupy, bio ledový čaj, přípravky ze základního pečiva, přes těstoviny, mouky, krup, krupice, luštěniny, nápoje, obiloviny, aby se vysoce kvalitní čokolády a cukrovinek. Přítomen bude produkty značek Schär, 3-Pauly, Bauckhof, Dr. Popov, Manufaktury, Dragon Superfoods, Rinatura i vynikající brazilský bobuľovité ovoce tmavofialovej barvy Açai, který apeluje na sportovce a zdravý životní styl lidí na celém světě. Zdravá alternativa cukru a umělých sladidel ze Stévie nabídku od fi. Swita. Bylinné elixíry připravené podle původního receptu o světě Hildegardy z Bingenu.

výstava1

Pro ty, kteří chtějí změnit svůj životní styl, je zde možnost poznat internátní systém Norbi Update, který získal řadu ocenění a má tisíce fanoušků. Tento systém vytvořil Norbert Schobert, známý lektor aerobiku, fanoušek zdravého stravování a pozitivního myšlení, které na vlastní kůži přesvědčil, co je to být v pasti pod desítkami nadbytečných kil.

Výstava bude rovněž prezentovat lázně Lúčky a lázní Trenčianských Teplicích. Můžete si také najít masážní křesla od firmy Ceragem a přírodní produkty od fi. Meandra.

Pro veřejnost bude otevřena denně od 9.00 do 18.00 h, 12. Dubna do 16.00 h. Více informací lze nalézt na www.expocenter.sk nebo na Facebook.

výstava

Zdroj: PR

Napsat komentář