Útok na břicho. Spaľujeme břišní tuk!

Poměrně málo lidí se může pochlubit krásně vypracované břicho. To zabere velmi hodně času a vyžaduje silnou vůli. Můžete dát na to?

Jistě víte, že základna se skládá z vyvážené stravy a cvičení břicha.

Velmi často, nicméně, omieľa myšlenka, že pokud budete stále cvičit břicho, tak to také schudnete. Nicméně, to není pravda, protože cílem cvičení z břicha neschudnete, ale posiluje. Až z břicha a také z jiných částí zhubnout, je třeba změnit stravu a začít provádět HIIT, tabatu a po anaeróbnom výcvik (s efektem procesu) patří aerobní (chůze na pásu, a tak dále).

Jak správně posílit břišní svaly

Předpokládám, že zásady správné výživy máte naštudované a souladu. Můžu ti napsat, co jsou cvičení v tréninku patří, a jak školení složit, aby byl účinek maximální. Každý trénink by se měl skládat ze cvičení na tři části břicha, zvané horní, dolní část břicha a šikmé břišní svaly.

Cvičení na spodní část břicha

  • zvedání nohou ve svěráku
  • zvedání nohy vleže (reverzní skracovačky)
  • reverzní skracovačky

Cvičení na horní část břicha

  • skracovačky
  • skracovačky na stroji
  • skracovačky s lanem

Cvičení na šikmé břišní svaly

  • strana skracovačky
  • luk s jednoručkou
  • vytáčení na bocích s knoflíky

Pro každou část si vyberte jedno cvičení a cvičit intenzivně v 2-3 série, od začátku po 25 opakování, nebo až na maximum. Později snížit počet opakování 10-15, a přidat zatížení.Také, v každém tréninku doporučuji provést prkna o 3-krát do maximální (zkuste vydržet v vzpore, nebo na lokty pro tak dlouho, jak je to možné, pak dát si 10 sekund pauzu a opakujte ještě dvakrát).

Školení břišní, se snaží zahrnout maximálně čtyřikrát týdně. Pretrénovanie nepřinese žádný prospěch, protože svaly musí mít čas, a také pro regeneraci.

Zdroj foto: goodfon.su Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

Krátky anaeróbny tréning na spaľovanie tukovKrátké anaerobní trénink pro spalování tuků

Velmi dobrá volba pro spalování tuků je kromě správné stravy a zařazení dobrý anaerobní cvičení.

Chcete sixpack ako lazar angelov? takto ho dosiahnete!Chcete sixpack jako Lazar Angelov? Tímto způsobem budete dosáhnout!

Pro někoho přehnané, pro další, naopak, je perfektní. Takové jsou reakce na rozvinuté tělo fitness trenér, i Když Angelova.

Ako odstrániť tuk na bruchu?Jak odstranit tuk z břicha?

Jen tisíc brušákov den? Jistě by bylo hezké, kdyby to bylo možné zhubnout pouze z břicha. Většina lidí má najviditeľnejší tuku.

Napsat komentář