Trenér mě podporuje a výtahů, abych cvičení ego

Říká Evelyn, kdo nemůže vykonávat pod vedením trenéra Jaro Figuru.

Ne každý má dostatečně silnou vůli a znalosti, aby mohli cvičit sami. Do této kategorie lidí patří také k Evelyn, která cvičení s trenérem Jaro Figurom z Těla Energii Klub popisuje také. "Síla trenér, je, že to je, jako když máte za sebou stín, nebo člověk, který je nad vámi zvedl varovný prst. I když mám motivaci, ale přijdou dny, kdy chci a nevidím v celé smysl. On je tady se mnou řekl mi, že to dává smysl. Jsem s ním, samozřejmě, později, s tím souhlasím. Sám vykonávat nevím, nemám na to znalosti, které má. Prostě je dobré mít v hubnutí a cvičení odborného dohledu, pokud člověk neví, cvičit sám," říká Evelyn a dodává, že pokud lidé mají lepší postavu a potřebujete pouze zpevnit určité části těla, takže to může zvládnout i sám. Nicméně, toto není její případ, protože ona potřebuje komplexní školení. "Jsem rád, že to mám. I když musím přiznat, že občas mu vynadám, když se můžu uplatnit, že je to těžké a vím, že to bude bolet. Nakonec, nicméně, jsem rád, že to zvládnu. Také tento způsob, jak mohu vidět, že věřím. Pokud jste si mysleli, že nemám, tak jsem praxi ne," říká Evelyn.

Rozumí si s trenérem a lidsky?

Jen těžko můžeme představit situaci, že bychom cvičili pod dohledem někoho, kdo nám nějakým způsobem nesympatický. Proto je důležité, že jsme s trenérem zřejmé i v jiných oblastech, nejen ve cvičení. Jak vidí vztah s trenérem Evelyn? "Hodně nasmejeme, protože on je velmi legrační. Nemůžu mít úctu k někomu, s kým si lidsky nesadnem. Jaro nenechá mě mike a to je mi někdy i zvracení. I když jsem se to snažil na výmluvy, neobstojím. Říká mi, že jsem se nadechla a vydýchla, a pokračoval dál. Když jsem se potřebují dostat čas na odpočinek, tak to jsem se zeptat na různé věci, například co se týče stravy. Na mě, nicméně, říkat, že můžu cvičit na mě v odpověď. Takže ani tohle na něj nefunguje. Opustí mě nitku suchou," říká s úsměvem Evelyn.

Věděla, že by Evelyn praktikovat sám?

V reakci na tuto otázku Evelyn ani na okamžik nezaváha: "Věděl bych, ale psychologická podpora je k nezaplacení. Dohled je velmi důležité, protože někdy těžké věci, které jsme. Nechci přestat cvičit pod jeho vedením. Dokonale si zacvičím, jít domů, mokrý, kromě zasmejem a jsem s chlapem, který je hezký."

evelyn nl i

Napsat komentář