Trénink doma na hýždích a stehnech

Pokud chcete mít pěkný zadek a stehna, to může být dosaženo, a to i bez návštěvy posilovny.

Poznámka, nicméně, že tvar postavy většinou kazí velké množství tuku. Pro spalování tuků je velmi důležité, aby správně jíst a, samozřejmě, také bazální metabolismus, to záleží na tom, co máte na těle, podíl svalové hmoty. Obecně platí, že čím více svalů máte, tím účinnější metabolismus, a tím spalování tuků.

Co je tvar hýždí a stehen nejúčinnější?

Pro účinné tvarování hýždí a stehen, je třeba se zaměřit na intenzivní tréninky s krátkými dlouhé období přerušení. Velmi dobrou volbou je například na cvičení po dobu 30 sekund a pak 30 sekund odpočinku. Toto školení může být provedeno buď v podobě nebo B.

  • A forma – odcvičíte všechny z níže uvedených cvičení v řádku 1. – 5. a pak se vrátit k první. Tyto kola udělat 3 krát.
  • Forma B – jedna rutina, které provedete ve třech dávkách, a pak můžete jít na další.

Cvičení pro hýždě a stehna Skoky vpřed a vzad

Postavte se s nohama na šířku ramen. Udělat dřep s vahou těla pořád na paty. Provést výbušné skok vpřed a dopadnite do dřepu. Pak skočte zpět do dřepu.

Abdukcia strany s páteří

Kľaknite si na podlaze kousek od pogo (fitlopta, židle, gauč…). Pravý loket a předloktí najít podporu na podporu nohy a levou rukou si zaprite na stranu. Levou nohu natáhnout šikmo do strany tak, aby vaše tělo od ramene po patu vytváří rovnou čáru. Bez hýbania trupu zvedněte levou nohu až do boků. Tato rutina plnit úkoly bez přerušení, tj. 30 sekund na levé noze a bez přestávky 30 sekund na pravé noze.

Panvový most s podopretou nohy

Lehněte si na záda a nohy si vyložte například na fitloptu, židli nebo sedačku. Ruce držet ležící na zemi vedle těla. Ke stažení pohovka svaly a zvedněte boky, dokud vaše tělo dosáhne přímku. Spustit svůj zadek na podlahu, ale nepoložte ho na zem. Rutinní opakování.

Výstupy s predklonom

Jeden z nohy si vyložte na židli a druhý stát na zemi. Slez z té židle a zároveň udělat předklon, při kterém zvedněte volného nohu do vodorovné polohy s podlahou. I s touto praxí, využijte pauzu k tréninku druhou nohu.

Zvedání nohy v vzpore

Dát do vzporu na špičkách a ruce. Střídavě zvedněte nohy nahoru pomocí hýždí.

Před tréninkem ujistěte se, že de-frost, dynamické strečingom a pak po tréninku provádět statický strečink na uvolnění svalů.

Výhodou těchto cvičení je, že můžete nosit s sebou kamkoliv a použít je posiluje nejsilnější a největší svalovou skupinu těla z každého úhlu.

Zdroj foto: goodfon.su

Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

Tréning vo dvojiciŠkolení v tandemu

Pamatujte si, kolikrát jste již cvičení, vynechal jen proto, že chcete.

3 najväčšie mýty, ktoré panujú o cvičení vo fitcentre3 největší mýty, které tam na cvičení ve fitness centru

S cvičením se účinek procesu má stále mnoho žen problémy. Existuje několik různých mýtů, z nichž im nahánět strach.

Dvíhanie bedier na fitlopteZvedání boku na fitlopte

Toto cvičení je velmi vhodný pro každého, kdo chce posílit a vyformovať sedací svaly.

Napsat komentář