Trénink na ramena a prsa pro ženy

Každá žena chce mít pevná prsa a ruce. To, nicméně, to nestačí pouze zhubnout, ale je nutné provádět správná cvičení na komplexní praxi z výše uvedených částí.

Trénink na ruce

Ruce patří k problematické části ženského těla, i když jsou v průběhu dne téměř neustále používá (psaní na počítači, jste nakupování, zdvíhate těžké věci, atd.). Hlavním důvodem však je, že během cvičení, ženy se zaměřují především na hýždích, stehnech a břicha a jejich charakter tedy není posilňovaná usadil. Nicméně, toto je velká chyba, protože ruce tvoří boční linii těla a ramena navíc opticky zúží boky.

Školení rozlišovat posílení bicepsov, tricepsov a paže. Jako zátěž můžete použít činky nebo PET lahve s vodou, nebo thera band.

Cvičení pro biceps

 • Použít thera band – že zaháknite pro jednu, nebo obě nohy, a ruce by měly svírat s tělem pravý úhel. Pak priťahujte ruce k hrudníku a uvolněte.
 • Cvičení s účinkem proces – proveďte stejný pohyb jako v předchozím cvičení, ale jako zátěž, použijte činky nebo PET lahve.
 • V posilovně může být biceps také posílit príťahmi na hrazdě s podhmatom.

Cviky na tricepsy

 • Cvičení pouze s vlastním tělem na triceps představují tricepsové kliky. Ruce jsou směrem dopředu, ale lokty držel blízko podél těla. Jedná se o poměrně náročné cvičení, ale více efektivní.
 • Velmi účinný rutina s jednoručkou nebo PET láhev na tricepsy, jsou rozšíření jednou rukou za hlavou. Působí hlavně na vnější straně hlavy, což přispívá k budování pěkně pre-boční trojhlavého svalu paže. To je pro ně důležité, aby cítit svalů, zaměřit se na jeho roztahování a smršťování.
 • V tělocvičně je trénink tricepsov také užitečné řemenice. Stahování horní kladky pomáhá budovat triceps kolem lakťového kloubu. Velmi snadno je dosaženo kontrakce a hodí se více do konce kvalitu vzdělávání. Horní část ruka by měla být v cíli z praxe, ne všichni přestěhovali.

Cvičení na ramena

 • Ramena posílení jednoduché cvikmi, jako je predpažovanie, upažovanie a zapažovanie, a jako zátěž můžete použít činky nebo PET lahve.
 • Další velmi vhodné cvikom jsou tlaky v sedě nebo ve stoje, při zatížení je stejný jako v předchozím cvikoch.

Trénink na prsa

Velikost prsou je dána hlavně geneticky, ale určitě to může být ještě něco udělat. Pomoci si můžete také několik cvičení níže.

Cvičení pro prsu

 • Kliky na široké ruce z pozice přibližně na šířku ramen a zvedněte se do vzporu na vrcholu nebo na kolenou. Pak spusťte hrudník k podlaze a vytláčajte zpět do výchozí polohy vzporu.
 • Rozpažovania na zádech – lehněte si na záda a do rukou si vzít zatížení. Predpažte a pak hladce roztvárajte ruku upaženia a pak vracajte zpět.
 • Svetr – lehněte si na záda a oběma rukama uchopit zátěže. Spusťte obě ruce za hlavu až do bodu, kde se budete cítit mírný tah na prsních svalech. Pak se vraťte do výchozí pozice a opakujte.

Všechna cvičení sledovat ve 3 – 4 sériích po 8 – 10 opakováních.

Zdroj foto: goodfon.su

Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

Hyperextenzie posilnia svaly chrbtaHyperextenzie posílí vaše zádové svaly

Pokud cvičíte, je velmi důležité trénovat všechny části těla, proto nezanedbávejte ani jeden.

Cviky s vlastnou váhou, ktoré počas leta oceníteCvičení s vlastní vahou, které v létě oceníte

Co dělat, když máte bříško trochu mľandravé, tricepsy ovísajú a zadek také není nejlepší?

Predkláňanie s jednoručkami zaručí sexi pozadiePredkláňanie s jednoručkami jako cesta k sexy pozadí

Mít zadek, za to se nemusíš stydět, ty by jistě chtěl mít všechny z nich.

Napsat komentář