Tréninkový plán na břicho, záda a boky

Kdo z nás by se veškeré touhy po takové ploché nižší žaludku, těžké, záda a boky? Práce v kancelářích a nedostatek cvičení pro svaly všechno ostatní, jen ne posílení. Pro mnoho žen jsou břicho, záda a boky z obavy o pár číslo jedna. Jsem přesvědčen, že následující tréninkový plán vám pomůže rychle a účinně tvarovat vaše břicho, posílit vaše záda a boky.

Tréninkový plán

Při posilování zad jsou nejdůležitější cvičení zhyby a príťahy dumbells. Podle otáčení zbytek představuje buď horní část (dlaň je směrem k zadní části), nebo spodní část (dlaň směřuje dopředu). Posilování boků a břicho jsou nejlepší cvikmi skracovačky, zvedání nohou ve svěráku, a zvedání nohy v leže na boku.

Školení

Do praxe všechny díly, ty jsou následující tréninkový plán. Je třeba změnit každé dva týdny, aby si tělo na trénink nezvyklo, což by mělo za následek, že školení přestal reagovat. Změna může změnit pořadí cviků, počet sérií a počet opakování. Činky můžete nahradit lahvemi s vodou, ale s hrazdou to bude obtížnější. Proto, pokud se nemůžete zúčastnit posilovny, tak doporučuji zajistit si hrazdu domů – protože zhyby na hrazdě patří opravdu k najúčinnejšiemu praxe na zadní straně.

Rutinní

Počet sérii

Počet opakování

Skracovačky

3

10-15

Zvedání nohou ve svěráku

3

10-15

Zhyby na hrazdě

3

Max počet opakování

Přitahuje jednoručiek předklonu

3

10-15

Zvedání nohou v leže

3

10-15

Před každým tréninkem, doporučuji zahřátí svalů (chůze, výskoky na místě, preskoky přes lano) a po tréninku provádějte strečink.

Doporučujeme čtení: plán Cvičení na zadek, stehna a lýtka oblastech

Školení je nejvhodnější může být rozdělen do čtyř tréninkových dnů, každý den byste měli trénovat různé svalové části. Doporučuji organizování školení následovně : pondělí – hýždě, stehna a lýtka, úterý – prsa a břicho, středa – volno, čtvrtek – břicho , záda a boky, pátek – biceps, triceps a ramena, v sobotu a v neděli volno.

Napsat komentář