Unožovanie pro sexy stehna

Když precvičovaní nohou je velmi důležité posílit všechny díly, protože každý má svou roli a dohromady tvoří komplex.

To je nejen funkčnost, ale i celkový vzhled. Uvědomte si, že nohy nejsou jen kvadricepsy, hamstringy, sedací svaly, adduktory a lýtka. Velmi důležité jsou také abduktory, které jsou často opomíjeny.

Role abduktorov

Abduktory provedla boční pohyb nohy od střední linie těla. Tyto svaly roztvárajú nohy a stabilizaci pánve při chůzi nebo stání na jedné noze a firmy čéšky v kolenním kloubu. Čéška velmi trpět při provádění všechny základní pohyby, jako jsou dřepy nebo běh nebo jakýkoliv pohyb, který připadá na nohy (jumping jack, skákání na místě atd.). Proto je velmi důležité schopni udržet ve své pozici a také sloužit abduktory.

Cvičit abduktorov vám pomůže lépe koordinovat pohyby, zlepšení funkční zdatnosti, zvýšení stability jádra a se zabránilo zranění.

Nejlepší rutinu pro cvičení abduktorov

Tato rutina je volána unožovanie stojí. To je velmi jednoduchý, ale účinný rutina.

Design praxe

Postavte se na jednu nohu a druhou mírně zvedněte stranou nad zem. Pro lepší stabilitu se můžete spolehnout například na židli. Zvedněte nohu unoženia stejně jako je to možné, a vy byste měli naklonit na stranu. Pak se vraťte nohu zpět do nedotčené země. Pro zvýšení intenzity můžete použít thera band (natahování gumy). Rutinní doporučuji zařadit do cvičení nohy ve 3 – 4 sériích po 10 – 12 opakováních každou nohu.

Zdroj: youtube.com

Tato rutina, kromě výše uvedených zdravotních výhod bude také obohatit váš trénink a samozřejmě také přispět k dosažení sexy stehna, po které jistě touží.

Zdroj foto: goodfon.su

Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

15-minútový hiit na precvičenie celého tela15 minut HIIT na trénink celého těla

Nic vám nepozdvihne sebevědomí, jako slim a vyformovaný trupu a pěkně tvarované ruce.

Tréning na ruky a prsia pre ženyTrénink na ramena a prsa pro ženy

Každá žena chce mít pevná prsa a ruce.

Hyperextenzie posilnia svaly chrbtaHyperextenzie posílí vaše zádové svaly

Pokud cvičíte, je velmi důležité trénovat všechny části těla, proto nezanedbávejte ani jeden.

Napsat komentář