Upřímná zpověď Evelyn: Chci zhubnout, protože se mi líbí

To je tak snadné sklouznout k posouzení, nebo dokonce odsudzovaniu druhých, aniž bychom věděli něco více. Své o tom ví a Evelyn.

Někdy súdime lidé kolem nás, neuvedomujúc ty následky. Jindy děláme to záměrně, protože jsme třeba "odlehčit" jejich vlastní ego. Bohužel, zapomněli jsme, jaké to může být pro ně zraňujúce. Stále více a více, když jde o děti nebo mladiství.

Možná, že si můžete vychutnat čtení upřímné doznání od Evelyn, budete muset přiznat, že první dojem je lhaní, a že pro některé blázen Evelyn z televizního seriálu, je člověk, který má srdce na pravém místě. Také není vyloučeno, že v jejím příběhu zjistí počet žen nebo dívek, které v jeho životě prošel neľahkými období diet, ponížení, je to, zda hledání sebe sama, nebo jsou stále bojují sami se sebou nebo se svým okolím.

Všechno začalo v dětství

Naše osobnost se utváří v dětství. V tomto období jsme také nejzranitelnější. Mnoho dívek od svých rodičů nikdy neslyšel skutečnou chválu nebo nemohou skutečně cítit, jako úžasné bytosti. Výmluvně řečeno, božské Marilyn Monroe: "Když jsem vyrůstala, nikdo mi řekl, že jsem krásná. Všechny holčičky by však měly slyšet, že jsou krásné, i když to nemusí být." Jedním z důsledků nedostatku uznání, podporu a smysl pro dokonalost může být, že později trpí pocity méněcennosti, neschopný milovat své vlastní tělo jako to, co to je. Oni běží po vyhlídka štíhlosti prostřednictvím hloupé diety. Tímto způsobem si prošel a také Evelyn, která už jako malý žil s rodinou ve spojených státech. Tam může být, pár kilo navíc, ale nikdy to nebylo výslovně odvážné dítě. Ale…

Situace se změnila v období puberty, kdy začala jeho křivka zaokrouhlit. "V té době, moji lidé začali posmívat. Prostě jsem byla jiná než ostatní. Měl jsem bucľaté líčka a štíhlé nožky. Tyto poznámky jsem vnímal citlivě. I když ostatní ovládal moje postava více než sebe. Ale z toho postupně vznikl komplexy," přiznává mladá žena.

Obtížné bylo také skutečnost, že její váha byla problém jsem vlastní rodinu. Samozřejmě, nikdo ji nechtěl špatně, ale nemáš správnou formu, podle pokynů. Absentoval v konkrétní pozitivní příklad, po tom všem, děti jsou nejjednodušší se učit od svých rodičů. "Neměl jsem podporu rodiny. Od útlého věku mám ještě něco, co ona nemohla. Nikdy jsem nejedla bílé rohlíky, ale pouze grahamové. Ale poslouchat, že jsem neměl tatársku omáčkou, ale sójovú, i když ostatní to jedl, bylo to těžké," říká Evelyn a dodává, že pokud se jeho v té době někdo řekl, že ať si stojí za svým, že lidé, stejně jako oslovit ostatní, cítil by celá situace jinak.

Bohužel, tato podpora jí chybí, a proto se od třinácti jsem zkoušela různé diety. V té době také nebylo tolik informací o důsledcích nezdravé diety a zdraví životní styl, jako je tato, takže to bylo ještě náročnější. "Protože mě okolí nútilo držet dietu, nemohla jsem jíst, co jsem chtěla. Proto I jídlo tajně. Začal jsem se přejídat," přiznává Evelyn. Samozřejmě, to se odráží na tom, jak je vnímá sám / sama. V jejím životě bylo období, kdy pro ne chodit ven a starat o to "depky". Také dnes je ve fázi, že se stále učí, aby si sám rady.

EvelynZdroj fotografií: Daja Turner

Cesta k sebaláske bylo obtížné

Na životě je úžasné, že tak dlouho, jak člověk chce, lze bojovat, a ne se vzdát při první překážce, a můžete změnit téměř vše. Stejně jako to, co on mnoho let vtĺkalo do hlavy scout, a přijala je jako své vlastní. To není snadné, ale určitě zvládnutelné. Je jedno, zda je to nedostatek sebevědomí, nebo změnit znaky – na všech je možné pracovat. "Dnes je trend fňukať. Děti budou s tebou spokojeni. Je v kritizuje ostatní. Můj sen je, aby zlomit. Protože detstvu všechny rozoberám. Mám lidi, v očích často mě bez empatie a stupidní komentář. Nicméně teď vím, že jejich dobré a slabé stránky, a tím regeneraci smutek a bolest je se mnou mnohem rychleji. Pokud někdo napíše něco negativního, vezmi mě tam, protože jsem citlivý. Ale uvědomil jsem si, co to je, je to smutné, a že pro mě chce jen ublížit, takže s tím já vím, že se s tím vyrovnat." Ve stejné době, Evelyn přiznává, že ani dnes není guru sebe, ale snaží se. Možná, že její pomoci, a rozhodl se zlepšit svůj životní styl, protože šikana je diety, není projevem úcty a lásky k sobě.

EvelynZdroj fotografií: Daja Turner

Evelyn touží být svobodný ve všem, co dělá, a chce bojovat s nadváhou

Evelyn se rozhodla přijmout výzvu a začít žít zdravě. To zahrnuje úpravu stravy a pravidelný pohyb pod vedením profesionálního trenéra Jaro Figuru z TĚLA Energy Club v Bratislavě. Snad to bude inspirací pro ty, kteří trpí komplexy méněcennosti a ničí vaše tělo nezdravé potraviny a nedostatek pohybu. "Proč bych ublížit tomu, že budu tři měsíce jíst jen nějaké prášky. Jsem rada, a proto chci jíst zdravě. Chci si dát pomeranč, když chci. Doufejme, že tato transformace bude také pomoci v budování trpělivost, která mi chybí. Toužím žít zdravě, dokázat udělat roznožku, hrát beach volejbal, aby to odrazový můstek. Si prostě chcete dopřát, a chci se pohybovat. Chci být svobodný ve všem, co dělám."

EvelynZdroj fotografií: Daja Turner

Napsat komentář