Uprostřed Existenciální Krize, jsem Dostal Můj První ~Real~ Bikini Vosk

Probudil jsem se dnes ráno trápily úzkosti, ne proto, že jsem chtěl natočit svůj první depilaci voskem, ale protože v Británii hlasovala pro odchod z EU, rozhodnutí, které, když byla přijata, bude s největší pravděpodobností mít zničující globální důsledky.

Svět bude hořet, pomyslel jsem si. Bude to hořet. Můj vosk, na druhou stranu by se s největší pravděpodobností sestávat z krátké bolesti, a doufejme, že ne hořící. Na rozdíl od loučení Velké Británie z EU, moje kůže by se léčit, moje vlasy rostou zpět. Pro většinu 2016, svět má pocit, že je to nekonečně rozpadá, mění způsobem, který bude nepochybně mít vliv na všechny z naší budoucnosti. Když přijde na voskování, nicméně, nic není trvalé.

Roztržitý s kolapsem globální ekonomiky a obecné hoří odpadky lidské existence, s cizincem nalít horký vosk na mé genitálie strhnout chlupy nějak ne faze mě. Ve skutečnosti, myslel jsem, že vosk by zmírnit některé z mých hrozící existenční krize.

To, co říkám, je: dnes ráno, měl jsem větší rybu, než se dostat moje kočička oholený.

Vždy jsem byla chlupatá holka, a jako posledních pár let jsem aktivně líbilo být chlupatá holka. Argumentoval jsem tím roste vaše šťastná stezka by měla být další těla-vlasy revoluce. Stručně řečeno, moje chlupy a žaludek, vlasy se cítím dobře a sexy.

Chtěl jsem to zkusit na depilaci, protože jsem vždy hra pro nové zkušenosti, ale hlavně proto, že je léto a já chci nosit bikiny bez pocitu sebe-vědomí o moje chlupy trčí na všechny strany. I když moje chlupy a šťastný stopu, aby mě cítit se sexy, jsem si vědom kulturní stigma, který je dodáván spolu s jim ukázat off na veřejnosti. Chtěl jsem jít na depilaci, protože jsem chtěl, aby mohli jít na párty u bazénu a sundat šortky, aniž by cítil divně, paranoidní, že by lidé zírají nebo být přepočteny podle mě.

Aby bylo jasno: kulturní blizny okolní ochlupení na prd. Jsem pevně věří v tom, nechat lidi dělat, co chtějí, aby jejich těla — holení, vosk, pěstovat ji, cop, na cokoliv. Kromě toho, že pravidelně úpravu svého ochlupení vyžaduje čas a peníze — dvě věci, které jsem v současné době chybí — odstranění ochlupení může být riskantní. Lékař Emily Gibson píše v The Guardian, „odstranění Ochlupení přirozeně dráždí a rozněcuje vlasové folikuly pozadu, takže mikroskopické otevřené rány.“ To také dělá více náchylné k získání Pohlavně přenosných chorob, jako herpes vzhledem k „mikroskopické rány vystaveni viry nesena v ústech nebo na genitáliích.“ Naštěstí jsem hluboko uprostřed období sucha, takže pohlavní choroby nejsou obrovský zájem o mě.

Na metro jezdit do salonu, jsem žurnálovací, jak často jsem to udělat. Stále zaměstnán, brexitem a nevyhnutelné apokalypsy, jsem voskovaný poetické — slovní hříčka — o tom, jak globální politice byla, že mě cítí. (Strach). Chtěl jsem si vzít nějaké poznámky o tom, jak jsem se cítil o hrozící ztrátě mé milované chlupy, ale vše, co jsem mohl myslet, bylo, jak chaotickém světě je: skutečnost, že Trump je vlastně Republikánský kandidát, jak xenofobie a rasismus sílí v USA každý den, ženy jsou zbaveny své právo na potrat, náš nefunkční systém zdravotní péče, a OMG, když už o tom mluvíme, jsou antidepresiva i práci už??

Stále můj vůbec první bikini vosk pro práci. Moje první velká chyba: dostat se do rozhovoru o Brexit s vlastníky salon.

— eva peysere (@evepeyser) 24. června 2016

Když jsem dorazila do salonu, jsem se snažil center sám. Na Vosk Klubu, nové místo v TriBeCa, která se může pochlubit elegantní mramorovou vstupní halu kompletní s lesklými lustr, byl jsem uvítán své (Britské) publicista Jenelle Hamilton a spoluzakladatel Marcy Kornblum. Ptali se, jak jsem se cítil o získání mé první profesionální bikini vosk. Vyhrkl jsem, „já jsem méně nervózní, než jsem si myslel, že budu, protože víš, že jsem byl přilepený na ranní zprávy.“ To vedlo k centru, 10 minut rozhovor o Brexit, xenofobie a kolapsu globální ekonomiky. To je, když začnete vidět nový chlap, a ty jsi opravdu nadšený ho, tak hledáš každou příležitost, aby ho v konverzaci. Akorát místo chlapa, cítil jsem, že způsob, jak o všem, co je špatného na světě.

Jak jsem se svlékl, začal jsem se soustředit na věci po ruce: Můj drahý chlupy měly být zalité horkým voskem a vytrhl z jejich domů. Neměl jsem upravený jsem se tam, protože jsem měl katastrofální at-home voskování zkušenosti z loňského léta. (Ve zkratce: Moje sestra řekla, že vosk mě, nalil horký vosk po celém mém mons pubis, a vosk nešel dolů.) Od Velké Bikini Vosk Katastrofa roku 2015, jsem si vytvořil silné citové pouto k mé ochlupení. Vzal jsem vosk tvrdošíjně lpí na mé kůži jako znamení, že moje chlupy by měly zůstat v platnosti. I ~konečně~ uzavřel mír s mým chlupatost. A teď jsem byl o vše přijde.

Moje barbie, Kelly, byla super sladká a cítím se pohodlně, jak jsem nervózně očekával, jak moc to bude bolet, trhat vlasy z kůže. Řekla mi příběhy, když se dozvěděla, jak vosk ve škole, jak všichni museli trénovat na sebe a na to, jak bolestivé to bylo morče. Byl jsem ujištěn o tom, že Kelly šel do školy učit, jak to udělat, skutečný profesionál.

Tady je to věc: To bolelo, ale mnohem méně, než jsem čekal. V části, protože Kelly řekl, že použití některé speciální Evropské vosk, který se lepí na vlasy, ne kůže. (Když jsem se ptal, jak přesně to funguje, Kelly řekl, že společnost, která dělá to není připravovaný s tou informací.) Navíc, věděl jsem, že bolest, kterou jsem v současné době zažívá bylo pomíjivé. Byla jsem smířená s bolestí. Můj nervózní fixace na chaos světa je ve skutečnosti pracuje v můj prospěch. Ukázalo se, že když jste hluboce bojí svět, jak ho znáš, se hroutí, vosk — bez ohledu na to, kde to je — je tak trochu NBD.

Nebyl tak špatný, jak jsem si myslel, ale mám pocit, hluboký pocit ztráty znovu moje chlupy. Jsem bi miluju ty malé děti.

— eva peysere (@evepeyser) 24. června 2016

Krásné posádky v Vosku Klubu vzal dobrou péči o mě, ale když jsem jen odešel s přistávací dráhu, okamžitě jsem vynechal moje chlupy. Neuvědomil jsem si, jak moc jsem se identifikoval s mé drogy happy trail a hmotnost chlupy, dokud jsou všechny pryč. Budou růst zpět, snažím se sama sebe uklidnit. A obrátil jsem pozornost zpět do politického a ekonomického chaosu světa, a ostatní problémy, které nejsou tak snadno vyřešit.

Napsat komentář