Uvolnění napětí v práci. Tato cvičení vám pomůže

Jste pod tlakem, nevíte, jak relaxovat a cítit únava? Víme, co vám pomůže.

Strečink je soubor cvičení, které slouží hlavně na protažení a uvolnění svalů nebo zlepšení pružnosti), podporovat krevní oběh, zvýšit rozsah pohybu, snížit stres a zmírnit bolesti zad a hlavy. Pokud vyberete vhodné cvičení a budete mít zaplaceno každý den, například během přestávky na oběd, můžete provést lépe a budete pracovat šťastnější.

Doporučené čtení: 6 cviků, které vám pomohou zbavit se bolesti zad Krční páteře Cvičení číslo 1

Tato rutina, stejně jako mnoho níže, můžete provádět kdykoliv během dne. Sedět ve vzpřímené poloze, pomalu zakláňajte hlavu dopředu tak, aby jste vytvořili dvojitou bradu. Vydržet tak 5-10 sekund a cvičení opakujte 5 krát.

Cvičení číslo 2

Druhé cvičení je ve všem stejný jako ten předchozí. Jediný rozdíl je, že budete pomalu hlavu zakláňať zadní.

Cvičení číslo 3

Ve třetím tréninku jsme se sedět rovně ve svislé poloze. Hlava se pomalu obracíme se na stránky, na levé straně, jako kdyby jsme se snažili uchem dotknout rameno. První cvičení budeme dělat po 5 opakování na jednu stranu a pak na druhou.

Doporučujeme, abyste si přečetli: způsobuje bolesti zad vyhnout se cvičení Paže a ruce Cvičení číslo 4

K uvolnění napětí v oblasti krční páteře a zejména náručí skvěle poslouží následující rutinu: posediačky, nebo stát ve vzpřímené poloze zdvíhame ramena nahoru k uším. Vydržíme 5-10 sekund a uvoľníme. Opakujte alespoň 5 krát.

Cvičení číslo 5

V této praxi budeme sedět, zadní je vystretý a ruce volně spuštěné v těle. Pomalu krúžime ramena dozadu, budeme to dělat alespoň 5 krát. Děláme stejné vpřed.

Doporučujeme, abyste si přečetli: Pilates cvičení pro zdravá záda Záda a dolní končetiny Cvičení číslo 6

Cvičení číslo 6 provedení mírně rozkročnom stoje, kolena jsou mírně ohnuté. Dlaně považujeme driekovú části páteře, prsty rukou směřují dolů. Pak jsme se tlačit své ruce směrem k přední a zadní části ohýbame zadní. Vydržíme 10 sekund a opakujte 5 krát.

Běžné číslo 7

Posadíme se na židli mírně dopředu, takže vzadu se nedotýká opěradla. Vystrieme záda a ruce jsou volně spuštěny v těle. Nohy jsou celou nohu na podlaze, a mezi šunka (kýta) a lýtkom je pravý úhel. První zodvihneme levou nohu nad zemí do výšky asi 10 centimetrů, vrchol je vytištěn na vrcholu. V této poloze vydržíme 10 sekund, a budeme dělat totéž na druhou nohu. Pro každou amputaci se opakuje 5 krát.

Uvedené cvičení, a také mnoho dalších najdete v následujícím videu: Zdroj foto: www.freedigitalphotos.net (David Castillo Dominici)

Napsat komentář